• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Szafarnia

    Gdańsk » ul. Szafarnia

    • 1 347 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Stare Miasto, Gdańsk, ul. SzafarniaNa sprzedaż oferujemy przestronne i pełne możliwości aranżacyjnych mieszkanie położone w jednej z n...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 2 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA WYNAJEM  2 POKOJOWE MIESZKANIE NA PRZYMORZU!ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE ! DOSTĘPNE OD 01.05.2026.SŁONECZNE - BLISKO PLAŻY - ŚWIETNA KOMUNIKACJA !!MIESZKANIE: Do wynajęcia:...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Pomorska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Pomorska

    • 830 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,01 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Oliwa). W j...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale, Apollina
    Mieszkanie Gdańsk Kowale, Apollina

    Gdańsk

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesna elegancja i komfort na co dzień - 2 pokoje | 48,11 m² | Kowale Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta to połącz...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień, Jabłoniowa
    Mieszkanie Gdańsk Jasień, Jabłoniowa

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,2 m2, położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Jabłoniowej. Mieszkanie jest gotowe...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców
    Mieszkanie Gdynia Mały Kack, Strzelców

    Gdynia

    • 719 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SOLANO - MAŁY KACK - NOWOCZESNE OSIEDLE - WYGODNE I PEŁNE ŚWIATŁA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej i komórką...

  • Twoje światło, Twoja przestrzeń, Twój Garnizon!

    Gdańsk » ul. Leśmiana

    • 1 150 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 26 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,7 m², z ogródkiem, położony na parterze nowoczesnej inwestycji Garnizon przy ul. Leśmiana w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na p...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 799 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno kom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Dolna ul. Żuławska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Żuławska

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m². W skład nieruchomości wchodzą:- jasny salon z ekspozycją południową,- oddzielna kuchnia z oknem,- s...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 373 910 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 20 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.08 ( z antresolą ): taras: 5,01 m, ogródek: 11,00 m, balkon: 5,25 m /...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 187 565 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 20 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.30: balkon: 4,58 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 4 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Osiedle Quattro Towers jest luksusowym, zamkniętym kompleksem wieżowców strzeżonych 24 godziny na dobę. W każdym z apartamentowców znajduję się recepcja po...

  • Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia
    1 / 11
    Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia

    Gdynia

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m² z ogrodkiem znajduje się na parterze apartamentowca. Jest umeblowane pralka lodowka mikrofala indukcja internet miejsce postojowe w podzie...

  • 2 pokoje + miejsce w hali garażowej. Niepołomicka
    1 / 8
    2 pokoje + miejsce w hali garażowej. Niepołomicka

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ulicy N...

  • [GDYNIA CHYLONIA] Słoneczne 3 pokoje na IV piętrze | Widokowy balkon
    [GDYNIA CHYLONIA] Słoneczne 3 pokoje na IV piętrze | Widokowy bal...

    Gdynia

    • 706 176 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szukasz mieszkania, które jest jasne, ciepłe i doskonale skomunikowane? Prezentujemy ustawny, 3-pokojowy lokal o powierzchni 55,17 m², usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Śniadeckich

    Gdańsk » Aniołki » ul. Śniadeckich

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersyt...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jastrzębia

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jastrzębia

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 4 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PIĘKNY NOWOCZESNY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD ZARAZW skład mieszkania wchodzą:- Salon z aneksem kuchennym,- sypialnia I z łóżkiem dwuosobowym -sypialnia II z dwoma łóżkami jednoosob...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Cypriana Godebskiego

    Gdynia » Oksywie » ul. Godebskiego

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone w spo...

  • Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super
    1 / 7
    Dwupoziomowe - Kamienica z parkingiem ,Super

    Gdynia

    • 1 290 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m², położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego, a jedno...