• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Białystok

(208)
  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul. Nowogródzka

    Białystok » Sienkiewicza » ul. Nowogródzka

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sienkiewicza mieszczące się w bloku z 1970 roku przy ulicy Nowogródzkiej na 2 piętrze z 3.Powierzchnia mieszkania to 54,1 m2 na któ...

  • Niski czynsz, mieszkanie Trawiasta, 2 pokojowe

    Białystok

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48,10 m2 przy ulicy Trawiastej Os.Jaroszówka/Wygoda!!! CEGŁA!!! Mieszkanie Ciepłe, jasne przestronne. Uwaga! Niski czynsz ok.3...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3 pokojowe mieszkanie na parterze Centrum Białegostoku Aleja Józefa Piłsudskiego 12 duże i przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia,...

  • Kawalerka Białystok, Młodych Okolica Centrum

    Białystok

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka do wynajęcia okolica Centrum Białystok Witam. Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie - kawalerkę 30 mkw Os. Młodych, Ul. Zwycięstwa. Mieszkanie na 8 piętrze wieżowca (...

  • Niezależne mieszkanie 100m2 4-pokoje Dojlidy górne

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia niezależne piętro w domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 na które składają się następujące pomieszczenia: 4 pokoje, kuchnia oraz duża łazienka. Mieszkan...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 32 piętro

    | ***Klimatyczna kawalerka na poddaszu*** NA WYNAJEM Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie,...

  • Wynajmę kawalerkę

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę umeblowaną kawalerkę niedaleko centrum Białegostoku osobie pracującej lub pracującej parze.Kontakt [tel]

  • Kawalerka ul. Ryska

    Białystok

    • 158 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 8 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18.46 M2 na ul Ryskiej. Kawalerka składa się z pokoju z aneksem, łazienki, korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane. D...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie dwupokojowe na parterze nad zalewem-do wprowadzenia

    Wasilków

    • 305 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam umeblowane ładne mieszkanie na parterze w Wasilkowie. Mieszkanie posiada: -duży umeblowany pokój z zabudowanym balkonem -mały pokój z szafą i oknem w zabudowie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 378 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • **Emilii Plater**
    1 / 11
    **Emilii Plater**

    Wasilków

    • 239 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sy...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*
    1 / 9
    *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*

    Ignatki-Osiedle

    • 1 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuję Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane tuż pod Białymstokiem – Ignatki Osiedle ul. Jodłowa. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m², w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...