• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów ul. Łokietka

    Kraków » Krowodrza » ul. Władysława Łokietka

    • 1 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 61 m kw przy ul. Łokietka i Wrocławskiej o powierzchni , wysoki parter. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i wc, przedpokój , pokój , piwnica 9,...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Pilźnie

    Pilzno

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Pilźnie, w bloku przy ulicy Sobieskiego o powierzchni 50,75 m2. Mieszkanie mieści się na I piętrze, II-piętrowego bloku i składa się z salonu z balkonem, odd...

  • Dwupoziomowe mieszkanie + antresola, świetna lokalizacja, bezpośr...

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio – agentom i agencjom dziękuję- szanujmy wzajemnie swój czas ! Powierzchnia użytkowa mieszkania według księgi wieczystej 67,5 m, po podłodze ok. 75 m + antr...

  • Psie - Pole, Lipa Piotrowska, Osiedle Herbaciane

    Wrocław

    • 799 900 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 557 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wygodne mieszkanie dla rodziny (122,69 m2) w zabudowie szeregowej. Na parterze duży, słoneczny ogród (78m2), garaż wolnostojący + miejsce postojowe na podjeździe, przedogródek (22...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 15 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjnie wykończony apartament w pełni wyposażony, częściowo umeblowany w centrum W-wy. Budynek z ochroną i monitoringiem w sąsiedztwie parku, nowej zabudowy, biurowców, hali M...

  • Słoneczne mieszkanie na Os. Lotnisko!

    Grudziądz

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawienia Państwu oferty sprzedaży mieszkania znajdującego się na IV piętrze bloku, usytuowanego na Os. Lotnisko. Nieruchomość o p...

  • Sprzedam Mieszkanie 3-pokojowe 56,85 m2 częściowo wyremontowane

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Gliwicach przy ulicy Helskiej.
Mieszkanie o łącznej powierzchni 56,85 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, bardzo duży balkon ,znajduje si...

  • Sprzedam mieszkanie

    Elbląg

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ciche, słoneczne, cieplutkie mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie świeżo po remoncie. nowe, nieużywane wyposażenie łazienki. Odmalowane, położone nowe panele podłogowe A5....

  • 3 - pokojowy apartament Premium

    Łódź

    • 661 600 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż 3 pokojowy apartament o doskonałym rozkładzie w dzielnicy Łódź Górna Świeżo wykończony, wcześniej niezamieszkały apartament mieści się w cichej i bardzo...

  • Mieszkanie w Gostyninie niedaleko centrum
    1 / 12
    Mieszkanie w Gostyninie niedaleko centrum

    Gostynin

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Tel: [tel] lub [tel] Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. ok. 48 m/2. Lokal znajduje się na IV piętrze i składa się z słonecznego salonu, 2 przytulnych pokoi, kuchni oraz ł...

  • Mieszkanie 81 m2 Sadlinki

    Sadlinki

    • 350 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 81m², 4 pokojowe znajdujące się na parterze, Skład mieszkania Przedpokój 4 pokoje, kuchnia Wc Łazienka Balkon Piwnica zachęcam do obejrzenia. C...

  • Piękne mieszkanie w Groblicach koło Siechnic - pełne wyposażenie

    Groblice

    • 450 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe w Groblicach pod Wrocławiem, niedaleko Siechnic. Położone na pięknym, kameralnym osiedlu wśród zieleni. Mieszka...

  • Sprzedam kawalerkę wraz z garażem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę wraz z garażem przy ulicy Przemysłowej 6. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie 27m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC, p...

  • Mieszkanie 3 Pokojowe, 54m2, Lubin, os, Polne

    Lubin

    • 350 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI - BEZPOŚREDNIKÓW Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,68m² ( 3 pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym); - balkon, - piwnica 4,37m², zabezpiecz...

  • Psie Pole, Lipa Piotrowska, Osiedle Herbaciane

    Wrocław

    • 779 900 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Unikalna propozycja dla nietuzinkowego klienta ceniącego wygodę i poczucie prywatności, większej rodziny, rodzinny wielopokoleniowej. Duży, jednopoziomowy, rozkładowy apartament (...

  • Psie Pole, Lipa Piotrowska, Osiedle Herbaciane, mieszkanie z ogro...

    Wrocław

    • 799 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wygodne mieszkanie dla rodziny (105,99 m2). Na parterze duży, słoneczny ogród (78m2), garaż wolnostojący + miejsce postojowe na podjeździe, przedogródek (22 m2), cześć dzienna (44,...

  • 1 / 3
    Mieszkanie 56.60m2 na drugim piętrze

    Włocławek

    • 343 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie M-5 w bloku czteropiętrowym na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Mieszkanie słoneczne. Dzielnica cicha. Blisko szkoła, sklepy , przychodnie, apteki.

  • Mieszkanie 29m2 os. Ustronie

    Radom

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam kawalerkę 29m2 z widną kuchnią usytuowaną na 2 piętrze w wieżowcu os. Ustronie , ul. Gagarina 3/5/7 Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpok...

  • 1 / 4
    Mieszkanie do remontu

    Sosnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie do remontu.W mieszkaniu są 2 pokoje 2 przedpokoje kuchnia i łazienka.Centralne ogrzewanie, nie ma gazu.

  • 1 / 3
    Mieszkanie 57.60 m2-drugie piętro

    Włocławek

    • 343 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie M-5 w bloku czteropiętrowym na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku.