• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 4 200 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia duże mieszkanie dla sześciu osób, w dzielnicy Ochota, róg ul. Grójeckiej i Słupeckiej.[/i] [i]Świetna lokalizacja w pobliżu Dworca Głównego, blisko trasy na Okęcie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. Bokserskiej na Służewcu.[/i] [i]W skład mieszkania wchodzi :[/i] [i]...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Obrzeżna

    Warszawa » Mokotów » ul. Obrzeżna

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku przy ul. Obrzeżnej na terenie strzeżonego osiedla Hubertus na Służewcu.[/i] [i]Mieszk...

  • Kawalerki po remoncie, blisko OFF Piotrkowska

    Łódź

    • 157 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerki po remoncie, blisko OFF Piotrkowska Dzień dobry, zapraszam do kontaktu : 537 – 199 – 077 Poniżej opis, a to najważniejsze informacje : - Ostatnie wolne kawalerki...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 426 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na osiedlu Barskim w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie 3...

  • Słoneczne mieszkanie na Os. Lotnisko

    Grudziądz

    • 237 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż mieszkania o powierzchni ok.61m2 znajdującego się na III piętrze w bloku na Osiedlu Lotnisko. Nieruchom...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z zasobów STBS zlokalizowane na 2 piętrze na osiedlu Sadyba w Nowym Sączu. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z: 3 pokoi kuchni...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 325 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Przydworcowym, mieszczące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 50,85m2 w którego skład wchodzą; dwa pokoje, kuchnia,...

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Pawłowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,63 m2, położone na parterze wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: - wiatrołap...

  • Sprzedam mieszkanie

    Koło

    • 420 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po remoncie

  • 1 / 2
    Łódź-Chojny 45m2 mieszkanie

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokalizacja: Łódzkie, Łódź-Chojny Zatorze, Ul Serdeczna 4. ok 45 m2 m Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w XI p. bloku z winda. Doskonała komunikacja (Tramwaje-autobusy). S...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 4 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    [i]Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe, o powierzchni 90 m2 na warszawskim Mokotowie.[/i] [i]Pokoje: 25 m2, 25 m2, 20 m2 i 15 m2. Trzy pokoje w amfiladzie. Jeden pokój z okne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien

    Warszawa » Ursus » ul. Posag 7 Panien

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia nowy, 3 pokojowy, słoneczny apartament o podwyższonym standardzie zlokalizowany w Nowym Ursusie przy ul. Posąg 7 Panien. Idealna komunikacja miejska (autobusy, poci...

  • Sprzedam mieszkanie M3 na Radogoszczu Zachodzie - do remontu

    Łódź

    • 287 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam do sprzedania mieszkanie na Radogoszczu Zachodzie, na ul. Motylowej. Metraż mieszkania to 42,42 m2 - mieszkanie do remontu lub jak kto woli własnej aranżacji. Mieszkanie...

  • 1 / 4
    NOWE MIESZKANIE NA PIĘKNYM OSIEDLU

    Grudziądz

    • 335 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 70.35 m2, mieszczący się na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Dębowe Wzgórze. Dębowe Wzgórze to przyjazna i bezp...

  • Sprzedam mieszkanie

    Bolesławiec

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w centrum Bolesławca, na drugim piętrze kamienicy. Jasny duży pokój plus kuchnia, okna od zachodu. Przedpokój plus łazienka. Słoneczny balkon. Mieszkanie ma bardzo niski...

  • NOWE OSIEDLE ZIELONA STREFA W GRUDZIĄDZU!

    Grudziądz

    • 223 748 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Sprzedaży Invest Nieruchomości przedstawia Państwu nową ofertę sprzedaży apartamentów, zlokalizowanych na Osiedlu Zielona Strefa , którego położenie zapewni jego mieszkańcom...

  • Apartament w zabudowie szeregowej z ogródkiem!

    Grudziądz

    • 350 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup prosto od dewelopera bez 2% podatku PCC Mamy przyjemność przedstawienia oferty sprzedaży apartamentu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Owczarkach k/ Grudziądza....

  • 1 / 2
    Mieszkanie Stary Targ

    Stary Targ

    • 220 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie: *Bezczyszowe *Tanie w utrzymaniu * Do mieszkania przynależą: -2 ogródki -garaz - piwnica w której znajduje się piec do c.o, a w kominie zamontowany...

  • SPRZEDAŻ MIESZKANIA 3 POKOJE 65 M2 WARSZAWA - MURANÓW

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    SPRZEDAŻ 3 – POKOJOWEGO MIESZKANIA 65 M2 WARSZAWA-MURANÓW OFERTA : MER264081 MERCATO NIERUCHOMOŚCI Cena : 920,000 PLN Czynsz : 650,00 PLN( miesięcznie ) + op...