• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • 1 / 4
    Mieszkanie do remontu

    Sosnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie do remontu.W mieszkaniu są 2 pokoje 2 przedpokoje kuchnia i łazienka.Centralne ogrzewanie, nie ma gazu.

  • 1 / 3
    Mieszkanie 57.60 m2-drugie piętro

    Włocławek

    • 343 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie M-5 w bloku czteropiętrowym na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku.

  • Lipa Piotrowska - Osiedle Herbaciane

    Wrocław

    • 729 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wygodne mieszkanie dla rodziny (99,62m2). Na parterze duży, słoneczny ogród (81m2), 2 miejsca postojowe na podjeździe, przedogródek (21 m2), cześć dzienna (44,15 m2) i wc; na piętr...

  • 1 / 3
    Mieszkanie M-5

    Włocławek

    • 343 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 57.60 m2 w bloku czteropiętrowym na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku.

  • Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca 40 m po remoncie

    Głuszyca

    • 165 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie niedaleko centrum Głuszycy. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z otwartym salonem i pokoju. Duża łazienka z wanną. Ogrzewanie g...

  • 1 / 4
    ?Sprzedam Pilnie Mieszkanie po remoncie ?

    Kołaczkowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie nowy piec co nowa elektryka hydraulika centralne ogrzewanie nowy komin rynny ocieplone styropianem tynk szlachetny okna pcv panele podłogowe płytki, murowana...

  • 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Chełmek

    Chełmek

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na parterze w dwu-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się w Chełmku w bardzo spokojnej okolicy z...

  • Czteropokojowe mieszkanie Piaseczno.

    Piaseczno

    • 515 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w bloku z 1988 roku położone na ostatnim piętrze w siedmiopiętrowym bloku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Piasecznie na ul...

  • Wygodne mieszkanie z ogrodem - "Osiedle Herbaciane"

    Wrocław

    • 729 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

• Sprzedam mieszkanie w bloku

    Dęblin

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku na oś. Wiślana w Dęblinie. Częściowo umeblowane, dużym balkon, piwnica. Więcej informacji na priv.

  • Sprzedam tanio dwupokojowe fajne mieszkanie w Braniewie.

    Braniewo

    • 184 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Blok wybudowany w latach 80 – tych zlokalizowany w Braniewie przy ulicy Generała Grota Roweckiego. Mieszkanie jest usytuowane na I piętrze, w bloku świeżo po termomodernizacji i re...

  • Sprzedam mieszkanie

    Narol

    • 200 000 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Narolu na osiedlu Jana III Sobieskiego. tel. [tel] W mieszkaniu są dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoju, piwnica(12m2),duży balkon. Powierzchnia użytkow...

  • Przestronne mieszkanie 3 pokoje 57 m2 Białołęka

    Warszawa

    • 510 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Cena 510 000 PLN Numer zlecenia HONI193 Powierzchnia: 57 m2 Liczba pokoi: 3 Rok budowy: 2021 Stan deweloperski Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na sprz...

  • Osiedle Herbaciane - mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogrodem...

    Wrocław

    • 799 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Opis Osiedle Herbaciane to idealne połączenie wielkomiejskiego życia z podmiejskim spokojem. Osiedle zlokalizowane we Wrocławiu, na północy miasta. W sam raz dla rodzin, młodych...

  • Osiedle Herbaciane - mieszkanie z ogrodem i garażem w zabudowie s...

    Wrocław

    • 829 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

• Osiedle Herbaciane - Apartament 5 pokoi - Taras

    Wrocław

    • 779 900 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• 2 pokojowe mieszkanie na Chojnach

    Łódź

    • 299 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie na Chojnach 1 piętro z balkonem !! Na sprzedaż 2 pokojowe bardzo jasne mieszkanie na Chojnach w doskonałej lokalizacji tuż koło Górna Corner skrzyżowan...

  • 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy

    Brzeg

    • 260 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej okolicy (Osiedle Południowe). Pełna infrastruktura - tuż obok znajduje się sklep spożywczy, poczta, apteka, tereny zielone, obiekt rekreacyjny (b...

  • Sławno, mieszkanie 64,4 m2, trzy pokoje, I piętro, na sprzedaż

    Sławno

    • 249 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sławno, ul. Gdańska , woj. Zachodniopomorskie, mieszkanie trzypokojowe, 64,5 m2, na pierwszym piętrze, w kamienicy, blisko morza, na sprzedaż, 249 000,-Pln. Lokal mieszkalny o...

  • Mieszkanie na sprzedaż

    Sokołów Podlaski

    • 230 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam. Posiadam do sprzedania mieszkanie-kawalerkę 38m2, duża kuchnia, duży pokój, przedpokój oraz łazienka, 1 piętro , blok dwupiętrowy. Mieszkanie środkowe bez balkonu, do mie...