• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • 1 / 3
    Dwa pokoje,parking,Rondo Śródka,przy jeziorze maltańskim

    Poznań

    • 305 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w świetnej lokalizacji w centrum Poznania przy jeziorze maltańskim, z widokiem na zieleń.W pobliżu jest dworzec PKS,dworzec MPK,liczne tramwaje,szkoły,sklepy,restau...

  • 1 / 2
    Psie Pole, Lipa Piotrowska, wygodne 5 pokoi z ogrodem i garażem w...

    Wrocław

    • 829 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Osiedle Herbaciane, BUDYNEK A – mieszkanie M28 - - gotowe do odbioru za 2 miesiące Wygodne mieszkanie dla rodziny (122,69 m2). Na parterze duży, słoneczny ogród (78m2), garaż w...

  • GOTOWT apartament dostępny OD ZARAZ

    Władysławowo

    • 499 191 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wykończony pod klucz apartament w znakomitej lokalizacji. Dostępny OD ZARAZ! LOKALIZACJA Położenie przy ulicy Mikołaja Reja 2b gwarantuje Tobie wygodę w codziennym życiu, a Two...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna ul.

    Lublin » Kalinowszczyzna

    • 340 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ulicy Okrzei na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37,5m2. Na 4 piętrze, w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:-kuchni, -dwóch...

  • Sprzedam mieszkanie Nowy Dwór Gdański

    Nowy Dwór Gdański

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie mieszczące się w Nowym Dworze Gdańskim na Osiedlu Wyszyńskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 59,90 m kw i składa się z wypełni umeblowanej kuchni, 3 pokoi,...

  • Po generalnym remoncie - 3 pokojowe, Świętochłowice, Piaśniki

    Świętochłowice

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    10 km do Spodka/centrum Katowic, 1,1km do wjazdu na Drogową Trasę Średnicową, 180m do parku Heiloo Mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie w 2022 r.: - kuchnia oddziel...

  • Miejsce, grobowiec 2 os. z pomnikiem cmentarz przy kościele św. J...

    Gliwice

    • 6 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miejsce na cmentarzu puste po exhumacji z granitowym /granit włoski/ pomnikiem, blisko głównego wejścia /pierwsze kilka rzędów, murowane, 2 miejscowe.

  • Mieszkanie Lublin Bazylianówka ul.

    Lublin

    • 455 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie 62,5 m2  Lublin Bazylianówka 449000 tys. CENA DO NEGOCJACJI !!!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC.W pobliżu :Galeria Olimp, supermarkety,...

  • Na sprzedaż

    Żórawina

    • 470 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis dodatkowy Polecam śliczne, wykończone z najwyższej jakości materiałów 3 pokojowe mieszkanie w domu wielorodzinnym w Żórawinie. Na mieszkanie składa się obszerny salon , po...

  • Borowa Olsztyn mieszkanie 2 pokoje Zatorze

    Olsztyn

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 50,2 m2 - 2 pokoje położone przy ul. Borowej - na 1 piętrze, blok z windą. Mieszkanie z 2016 r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni....

  • Sprzedam mieszkanie w Radymnie 64m, balkon, piwnica, garaż

    Radymno

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW W skład mieszkania wchodzi 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, osobne wc, balkon, piwnica oraz garaż. Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego jest go...

  • Mieszkanie 37,8m² na Parterze w cichej spokojnej okolicy.

    Sieradz

    • 257 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 37,8m² na parterze w centrum Sieradza po remoncie. Sprzedam mieszkanie na ul. Piłsudskiego na cichym i spokojnym osiedlu z ładnym widokiem za oknem. Bardzo blisko do...

  • Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, Bakaliowa, Osiedle Herbacia...

    Wrocław

    • 829 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    BUDYNEK A – mieszkanie M28 Wygodne mieszkanie dla rodziny (122,69 m2). Na parterze duży, słoneczny ogród (78m2), garaż wolnostojący + miejsce postojowe na podjeździe, przedogródek...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Szanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku wniesionym w wysokiej zabudowie, a który zlokalizowany jest na terenie jednej z n...

  • Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem gazowym na Łagiew...

    Bytom

    • 185 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadamy w ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,35 m2, usytuowane na trzecim piętrze w pięknie odnowionej kamienicy. Rozkład pomieszczeń: - salon, - gard...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Zbrosławice

    • 339 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta tylko u nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania w Zbrosławicach w dwurodzinnym b...

  • UMEBLOWANE DWUPOKOJOWE - IDEALNE NA INWESTYCJĘ.

    Katowice

    • 139 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadamy w ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane na drugim w dwupiętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią, - łazien...

  • Umeblowana kawalerka z ogrzewaniem gazowym

    Chorzów

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Posiadamy w ofercie sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon, - łazienki razem z...

  • Mieszkanie Lublin ul.

    Lublin

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania piękne mieszkanie  59,5 m2 gotowe do zamieszkania od zaraz.Osiedle ma niespełna 6 lat. Nowe budownictwo, cicha i spokojna okolica, place zabaw. Cena do negocjacji.Duż...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Krakowska

    Rzeszów » ul. Krakowska

    • 792 657 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bez PCC, bez prowizjiBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap znanej inwestycji solidnego dewelopera na ul. Krakowskiej.Mieszkanie z moż...