• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Niski czynsz, mieszkanie Trawiasta, 2 pokojowe

    Białystok

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48,10 m2 przy ulicy Trawiastej Os.Jaroszówka/Wygoda!!! CEGŁA!!! Mieszkanie Ciepłe, jasne przestronne. Uwaga! Niski czynsz ok.3...

  • Mieszkanie Lutomia Dolna

    Lutomia Dolna

    • 330 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 2 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lutomi Dolnej. Piękna okolica otoczona górami i terenami zielonymi. W skład mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Lubicz

    Kraków » Stare Miasto » rondo Lubicz

    • 1 250 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 27 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż jedno z najbardziej "designerskich" mieszkań w kompleksie Browar Lubicz. Mieszkanie o powierzchni 46 m kw składa się z poko...

  • Mieszkanie na sprzedaż 50 m2 ul. 5-tej Kresowej Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 379 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. 5-tej Kresowej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na parterze w bloku o powierzchni...

  • Sprzedam mieszkanie Barska Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 419 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Barskiej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na pierwszym piętrze w bloku o powierzchni 56m2. To idealne miejsce...

  • 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Szkolnej w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze o powierzchni 38,2m2. Główn...

  • Nowe mieszkanie Vela Park Rumia okazja!!!

    Rumia

    • 365 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow. 44,49 m2 na kameralnym osiedlu Vela Park. Mieszkanie dostępne od zaraz - bez zbędnego oczekiwania na oddanie, jak w przypadku z...

  • Mieszkanie BIAŁYSTOK Aleja Józefa Piłsudskiego

    Białystok

    • 495 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3 pokojowe mieszkanie na parterze Centrum Białegostoku Aleja Józefa Piłsudskiego 12 duże i przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia,...

  • Mieszkanie 3 pokoje w centrum Malborka

    Malbork

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku trzyklatkowym. Budynek jest po termomodernizacji, z estetyczną klatką, nową windą i domofonem. Przed blokiem znajduje się parking d...

  • DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

    Ostróda

    • 774 200 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    25.02 DNI OTWARTE!! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu [tel]) Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy) lub...

  • Funkcjonalne i słoneczne m3 Katowice oś. Witosa

    Katowice

    • 280 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6- piętrze w budynku 8-piętrowym. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 48,65m2.Składa się z dwóch niezależnych pokoi,oddzielnej ku...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 382 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie do częściowego remontu Posiadamy w ofercie mieszkanie trzypokojowe (75 mkw)na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym w okolicach parku Wiosny Ludów w Kutnie. D...

  • WOLA ul. Wolska - 43 m, 3 pok., ciche

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Wola/Odolany przy ul. Wolskiej na terenie niewielkiego osiedla zamkniętego ulica...

  • rozkładowe o pow 33,7m2 2 pok piętro 4/4 blok Wiślana Dęblin

    Dęblin

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie pow. 33,7 m2 na IV piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Wiślana w Dęblinie. Nowa instalacja CO. Piecyk gazowy do podgrzewania w...

  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Ładne mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesną bliskością centrum Łodzi. Mieszkanie: Na powierzchni ok. 47 m2 znajduje...

  • Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 238 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 44.40 m2 w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Spółdzielców, wraz z przynależnymi dwiema piwnicami o łącznej powierzchni użytkowej 57.10 m2. Mieszkanie składa się z d...

  • Nowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie 40m2+balkon, Jeżyce, Dąbro...

    Poznań

    • 540 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie (wystarczy wnieść swoje meble) , 2 pokojowe w apartamentowcu wybudowanym przez firmę Budimex(Spravia), o powierzchni 37,86m na 3 piętrze z b...

  • Mieszkanie własnościowe Warszawa, Tarchomin

    Warszawa

    • 522 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio, do sprzedania lub zamiany na mniejsze z dopłatą, przestronne, środkowe mieszkanie z ekspozycją okien na wschód. Oddzielna kuchnia z oknem częściowo otwarta na salon....

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzeleckiej 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedaw...