• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 650)
  • Apaprtament z widokiem na Giewont

    Kościelisko

    • 950 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W okolicy Zakopanego są jeszcze piękne, spokojne miejsca, których magii nie zniszczył galopujący przemysł turystyczny. Nie wierzysz? To przeczytaj opis! Przedmiotem sprzedaży je...

  • Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec

    Złocieniec

    • 138 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam !!! Mieszkanie dwupokojowe (46 metrów) w Rzęśnicy, 4 km od Złocieńca. Do mieszkania przynależy murowany GARAŻ i duży OGRÓDEK z miejscem na grilla. Mieszkanie w bloku, w...

  • Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blok 4-piętrowy, z cegły, ocieplony, bez windy, rok budowy 1971. Lokalizacja między ul. Bema a Kopernika, w bezpiecznym oddaleniu, co czyni miejsce cichym i spokojnym. Jest bardzo...

  • Sprzedam mieszkanie w Centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 55m w centrum Tarnowa .Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w kamienicy i składa się z dwóch pokoi ,kuchni łazienki ,toalety,pralni posiada również balkon.Miesz...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 330 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę interesujące mieszkanie o powierzchni ok.61m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie składa się z trzech po...

  • Na sprzedaż tanio kawalerka w Płocku !!!

    Płock

    • 125 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI !!!Na sprzedaż kawalerka w Płocku na ulicy Słowackiego o powierzchni 18 m2.Cena: 125 000 zł.Rozkład: - Duży pokój - Kuchnia- Łazienka Świetna...

  • Mieszkanie Białystok Leśna Dolina ul. Niska

    Białystok » Leśna Dolina » ul. Niska

    • 620 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina mieszczące się w bloku z 2007 roku przy ulicy Niskiej na parterze w 4 piętrowym bloku.Powierzchnia mieszka...

  • Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie w centrum

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biurom dziękuję. DO NEGOCJACJI Zapraszam do bezpośrendiego zapoznania się z ofertą sprzedażny mieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Piastowskiej Lokal mieszkalny usyt...

  • Mieszkanie Okuninka ul.

    Okuninka

    • 179 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Apartamenty nad Jeziorem Białym w odległości 20 metrów od plaży.Położone w turystycznej miejscowości Okuninka w woj. lubelskim.3 Apartamenty -cena za 1 Apartament 179 tys. 2 Aparta...

  • Mieszkanie Krynica-Zdrój

    Krynica-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie z dobrą lokalizacją.Spokojna i urokliwa okolica.Blisko wyciąg narciarski Jaworzyna Krynicka.Kawalerka posiada jeden pokój, osobną kuchnie i łazienkę, przedpokój,balkon,p...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Łapy

    • 130 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka . Własność. 4 piętro. Pokój z kuchnią . Przynależna piwnica. Stan : do odświeżenia. Dobra lokalizacja- centrum miasta. Słoneczne i przytulne. Blok po termomodernizacji....

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe 67,5 m2, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzelecka 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedawan...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli na Chałubińskiego

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Nowej Soli koło Szpitala (ul. Chałubińskiego). Powierzchnia 50,95m2 i 4 piętro. Ekspozycja wschód-zachód. 2 jasne pokoje z od...

  • Kup m2/m3 stan deweloperski nowa inwestycja
    Kup m2/m3 stan deweloperski nowa inwestycja

    Łódź

    • 362 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do zakupu proponujemy kompaktowe mieszkanie w nowej inwestycji w Łodzi na Polesiu z 2 opcjami zagospodarowania: A. kawalerka z garderobą lub B. mieszkanie 2 - pokojowe (garderob...

  • Mieszkanie Lublin Tatary ul.

    Lublin » Tatary

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 35,2m2.Mieszkanie znajduje się na parterze, przy ul. Przyjaźni w Lublinie.Nieruchomość składa się z:- pokoju,...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 850 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia -...

  • Mieszkanie Zamość. ul.Redutowa 31m bezpośrednio
    1 / 3
    Mieszkanie Zamość. ul.Redutowa 31m bezpośrednio

    Zamość

    • 200 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,2m2, położone przy ul. Redutowej, na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie jest do remontu.do mieszkanie przynależy piwnica Blok znaj...

  • 2 pokoje - Żabianka - po remoncie - piękny widok

    Gdańsk

    • 569 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, z aneksem kuchennym w świetnej lokalizacji Gdańsk Żabianka ul. Gospody. OPIS: Budynek w bardzo dobrym stanie techniczny...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z antresolą kilka minut od zatoki puckiej

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali garażowej oraz cichobieżnej...

  • Piękna kawalerka po remoncie - Gdańsk Żabianka

    Gdańsk

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż. Kawalerka po remoncie znajdująca się na parterze w dzielnicy Żabianka w Gdańsku to urocze i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych. Wej...