• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 617)
  • Mieszkanie Kraków Śródmieście rynek pierwotny ul. al. 29 Listopad...

    Kraków » al. Listopada

    • 833 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

Kraków » al. Listopada

    • 835 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 859 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 731 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 698 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

Kraków » al. Listopada

    • 841 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 818 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 694 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 694 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Zamienię lub sprzedam

    Pułtusk

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamienię mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze w bloku, na kawalerkę na parterze lub 1 piętro. Mieszkanie jest własnościowe ,wyszykowane , centralne ogrzewanie miejskie, blisko szkoł...

  • Zamienię mieszkanie po generalnym remoncie

    Częstochowa

    • 1 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamienię mieszkanie lokatorskie w kamienicy (po generalnym remoncie, umeblowane) na mieszkanie własnościowe (do generalnego remontu z zadłużeniem) Mieszkanie w historycznej pięk...

Kraków » al. Listopada

    • 686 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

Kraków » al. Listopada

    • 652 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 3 pokoje, Zamość-ul.Oboźna 7 (56m2), 2 piętro

    Zamość

    • 380 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 z balkonem i piwnicą przy ulicy Oboźnej 7-II piętro. Czteropiętrowy blok. Mieszkanie składa się z :...

  • Sprzedam mieszkanie do remontu w samym centrum Jastrowia

    Jastrowie

    • 155 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum Jastrowia. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, 56,8 m². Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Jedno okno wychodzi na ulicę...

  • Sprzedam mieszkanie, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, parter

    Ciechanów

    • 235 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Aleksandrówka przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie ma 37,7 m2 powierzchni. Znajduje się na parterze w bloku z...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 362 824 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 408 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 360 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 11
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 412 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej...