• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Niepodległości 96/7

    Skarżysko-Kamienna

    • 118 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej...

  • Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Niepodległości 94A/17 w Skarżysku...

    Skarżysko-Kamienna

    • 196 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Niepodległości 74E/2

    Skarżysko-Kamienna

    • 131 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 380 032 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m² usytuowane na 3 piętrze  w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m² składa...

  • SPRZEDAM NOWĄ, nigdy nie zamieszkałą, KAWALERKĘ.

    Środa Wielkopolska

    • 259 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    SPRZEDAM NOWĄ, nigdy nie zamieszkałą, KAWALERKĘ. Mieszkanie znajduje się na parterze w 5-cio kondygnacyjnym nowoczesnym budynku. Mieszkanie jednopokojowe o metrażu 34,10 m2 z f...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 13
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 140 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta sprzedaży mieszkania - Serby, ul. Główna Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m², położon...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 3
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 489 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,28 m² usytuowane na parterze w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 65,28 m² składa si...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 406 904 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 466 868 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 361 380 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 540 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjne, klimatyczne 5-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli - 105 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prz...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 4
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 448 971 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle NIWA, Zielona Góra Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,31 m², zlokalizow...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Dębogórze

    • 640 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA W MIO CASA! Zapraszam na prezentację nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Dębogórzu, gm. Kosakowo.  To kameralne, podmiejskie osiedle domów jednorodzinnyc...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 470 744 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 436 792 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 454 755 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Lublin Śródmieście ul.

    Lublin » Śródmieście

    • 520 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4m2, znajdujące się bardzo blisko centrum przy ulicy Jana Sapiehy.Mieszkanie składa się z:- przestronnego salonu z balkonem, - prz...

  • Mieszkanie Środa Śląska ul. Ogrody Zamkowe

    Środa Śląska » ul. Ogrody Zamkowe

    • 750 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie willowe położone nr 2 na I piętrze o powierzchni 95 m2, składające się z 3 Sypialni, Pokoju dziennego, Kuchni, Przedpokoju, oraz we wspólnych częściach budynku jak i 1/2...

  • Mieszkanie na sprzedaż 27,00 m², piętro 1, oferta nr PAN959552 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 27,00 m², piętro 1, oferta nr PAN959552 no...

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Hoża

    • 379 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis oferty Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny, świeżo po przeprowadzonym remoncie, gotowy do zamieszkania. GOTOWA INWESTYCJA ! Lokalizacja: Mieszkanie położone jest około...