• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 670 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ★★★ Dwu pokojowe mieszkanie na Woli ★★★ ★★ ul. Okopowa, Wola, Nowolipie, Muranów ★★ ➤ Gotowe do zamieszkania.  ➤ Powierzchnia: 46,51 m2 ➤ Pełna Własność ➤ Piętro: 3/10 ➤ Pokoje: 2...

  • Apartament na parterze otoczony zielenią, Parkitka

    Częstochowa

    • 567 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Gagarina. Park Łazienki Królewskie, Morskie Oko, basen i kort Warszawianka w zasięgu spaceru. W pobliżu sklepy, szkoły, prze...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. św. Tomasza

    Kraków » Stare Miasto » ul. Tomasza

    • 1 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli chcecie Państwo zamieszkać w centrum Krakowa, dostać się na Rynek zaledwie w 3 minuty i poczuć atmosferę Starego Miasto to ta oferta jest skierowana właśnie do Was. Prezen...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Krakowska-Południe » ul. Lewakowskiego

    • 365 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 51m2. Parking og...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Ruda Śląska » Halemba » ul. Olszynowa

    • 251 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie po generalnym remoncie NOWA KUCHNIA I ŁAZIENKA Ruda Śląska Halemba ZADZWOŃ: 573 pokaż telefon lub 726 pokaż telefon . Pamiętaj, że współpracując z naszym biu...

  • Sprzedam mieszkanie 48 m2 centrum Siedlcach,

    Siedlce

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m2 przy ul. Młynarskiej 28 w Siedlcach z piwnicą i komórką lokatorską na półpiętrze . Mieszkanie jest wid...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 76,24 m2 usytuowane na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W chwil...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. Mi...

  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Mokotów, ul. Marzanny, 975 000 PLN, 50,00 m2
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Mokotów, ul....

    Warszawa » Mokotów » ul. Marzanny

    • 975 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjny i niepowtarzalny w pełni wyremontowany 2-pokojowy apartament (pow. 50m2) na pograniczu Górnego Mokotowa Warszawy - Wysoki standard! Zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy...

  • Kolorowe m4 na sprzedaż Toruń, Mokre nowość
    Kolorowe m4 na sprzedaż Toruń, Mokre nowość

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Jeśmanowicza

    • 330 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis oferty Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, własnościowe (Spółdzielnia Kopernik) w jednej z najlepszych lokalizacji Torunia, na Osiedlu Mokre. Nieruchomość idealnie nadaje się pod...

  • mieszkanie sprzedam

    Bartoszyce

    • 270 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    łazienka i kuchnia - można zrobić po swojemu.

  • Mieszkanie na sprzedaż 52,00 m², parter, oferta nr BS2-MS-289972-22 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 52,00 m², parter, oferta nr BS2-MS-289972-...

    Kraków » Czyżyny » ul. Dywizjonu 303

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis oferty Spokojne, zielone osiedle, blisko komunikacja, sklepy, przedszkole, szkoła, pełna infrastruktura. Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić 2 pokojowe...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Ochota » ul. Stara

    • 550 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest dwustronne w orientacji północ-południei składa się z: - pokoju dziennego od strony południowej z aneksem kuchennym, - sypialni od strony północnej, - łazienki z wa...

  • 1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z własnym ogródkiem

    Kartuzy » ul. Maja

    • 550 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż piękne komfortowe mieszkanie BEZCZYNSZOWE !Nieruchomość umiejscowiona w Kartuzach przy ul. 3 Maja, z wygodnym parkingiem.Mieszkanie trzypokojowe o wielkości 76 metrów,...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 660 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, na szóstym piętrze w budynku ośmiopiętrowym z 2006 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym duży z aneksem...

  • Sprzedam mieszkanie 47 m2 centrum Siedlce.

    Siedlce

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 47 m2 w ścisłym centrum Siedlec na osiedlu zamkniętym z bramą na pilota i furtką na kod oraz drzwiami do klatki też na kod. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, znajduje się...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 części w prawie własności mieszkania Kr...

    Kraków

    • 225 790 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Syndyk masy upadłości Mateusza Kościuszki, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup udziału 1/2 części w prawie własności nieru...