• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie na sprzedaż 73,42 m², piętro 2, oferta nr 982333 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 73,42 m², piętro 2, oferta nr 982333 nowoś...

    Wrocław » ul. Legnicka

    • 1 250 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis oferty Я говорю на русском языке* I speak English* Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie wysokiego standardu w atrakcyjnej lokalizacji. NIERUCHOMOŚĆ O POWIERZCHNI 74,80 m2 sk...

  • sprzedam mieszkanie Matejki

    Tarnobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam bardzo ładne mieszkanie w Tarnobrzegu na Serbinowie przy ulicy Matejki. Bardzo dobra lokalizacja, to jeden z największych atutów oferowanego mieszkania. Pr...

  • Sprzedam kawalerkę, SKARŻYSKO-KAMIENNA.

    Skarżysko-Kamienna

    • 135 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28m2, znajdująca się w Skarżysku-Kamiennej, na parterze bloku mieszczącego się przy ul. Niepodległości 133(centrum miasta). Mieszkanie składa...

  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie w kamienicy

    Jarosław

    • 70 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 70 M2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze i składa się z dwóch pokoi oraz kuchni i łazienki .Świetna lokalizacja na ul Racławic...

  • Mieszkanie na sprzedaż 29,00 m², piętro 2, oferta nr 45283/4508/OMS nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 29,00 m², piętro 2, oferta nr 45283/4508/O...

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 468 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis oferty 2- pokojowe mieszkanie ( pokoje przechodnie) na warszawskiej Woli (ul. Obozowa) o powierzchni 29 m2 wraz z bardzo dużą komórką / piwnicą o pow. 9 m2 ( idealna pod magaz...

  • Sprzedam mieszkanie w Sochaczewie, centrum

    Sochaczew

    • 475 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe 77,5 metrów kwadratowych w Sochaczewie na osiedlu Victoria na IV Piętrze. W sklad mieszkania wchodzi: salon wraz z narożnym balkonem, sypialni...

  • Mieszkanie na sprzedaż 33,67 m², parter, oferta nr 160147 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 33,67 m², parter, oferta nr 160147 nowość

    Wrocław » ul. Przedmieście

    • 497 728 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opis oferty OFERTA OD DEWELOPERA  OFERTA BEZ PODATKU PCC Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parking...

  • sprzedam mieszkanie

    Łęczyca

    • 170 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie do remontu, środkowa klatka, ciepła woda, balkon, piwnica, dwa pokoje plus aneks, blisko sklepy, przychodnia, szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, na wprost szpitala,...

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 677 764 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej. NOVA PARK II. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do...

  • Mieszkanie na sprzedaż 41,90 m², parter, oferta nr 676754 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 41,90 m², parter, oferta nr 676754 nowość

    Wrocław

    • 439 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis oferty Dzień dobry,  na sprzedaż polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe na Klecinie we Wrocławiu.  Opis pomieszczeń:  - kuchnia - osobne WC - salon z widokiem na ogród - pokój...

  • Przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzania GDAŃSK ORUNIA, NOWI...

    Gdańsk

    • 349 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio. Przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzania ul. Nowiny 78, Gdańsk Cena: 349 000 zł Powierzchnia 50,6 m² Forma własności: pełna własność Liczba pokoi 2 Stan...

  • OPOLE, PASIEKA, 4-pokojowe mieszkanie 134 m

    Opole

    • 1 049 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone jest w kamienicy na drugim piętrze w spokojne dzielnicy przy parku nadodrzańskim. Posiada 134 m2. w tym 4 pokoje ( w salonie znajduje się marmurowy kominek), du...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Dąbrowa , Rdestowa
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Dąbrowa , Rdestowa

    Gdynia

    • 474 081 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdyni Dąbrowa ul. Rdestowa , w spokojnej części dzielnicy.Gdynia Dąbrowa to duża sypialnia, pełna infrastruktura, bardzo dobra komuni...

  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. pomorskie). Gdańsk, Wrzeszcz Górny, ul. H. Sienkiewicza, 538 472 PLN, 57,48 m2
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. pomorskie). Gdańsk, Wrzeszcz Górny,...

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sienkiewicza

    • 538 472 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE GDAŃSKAMamy przyjemność przedstawić nową inwestycję, składającą się z6 bloków wielorodzinnych . Zaledwie4 kondygnacjeorazbliskość do zielenisprawia, że os...

  • Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Mokotów » ul. Nad Dolinką

    • 1 350 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 18 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. W skład mieszkania wchodzą: 1/ Salon o pow. ok 20 m2 z wyjściem na 9-metrowy balkon z oknami skierowanymi na przestrzeń i zieleń. Salon posiad...

  • Apartament Kołobrzeg- Westin House

    Kołobrzeg

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa ul. Aleje Racławickie

    Lublin » Wieniawa » ul. Aleje

    • 2 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem mieszkanie przy Alejach Racławickich 33, w samym centrum Lublina.Doskonała komunikacja z całym miastem.Dostępne od zaraz.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z windą, bu...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim rynek pierwotny ul. Agatowa

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 573 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! PROMOCJA - kupując z nami mieszkanie w niniejszej inwestycji, do końca sierpnia, otrzymasz duży rabat (ok. 10%). Szukasz mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 704 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod kl...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec rynek pierwotny ul. Podłącze

    Kraków » Zwierzyniec » ul. Podłącze

    • 2 520 300 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 17 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...