• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Podkowa Leśna

    • 1 695 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 23 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, Dębina

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WGN Nieruchomości
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofe...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Władycze

    Przemyśl » ul. Władycze

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Władycze w samym centrum Przemyśla. Mieszkanie ma bardzo wygodny układ i mimo niewielkiego metrażu (44m2) posiada 3 osobne izolowane po...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2-umeblowane i całkowicie wyposażone-sprzęt agd,pralka,lodówka,tv i inne, pokoje całkowicie wyposażone i urządzone,łó...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Poznańska

    Gniezno » ul. Poznańska

    • 3 600 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    do wynajęcia  apartament  powierzchni 110m2,  idealnie usytuowanego w sercu Gniezna, w malowniczej dzielnicy Piekary. Ten uroczy apartament oferuje wyjątkowe połączenie komfortu, e...

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 890 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 225 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    120portali.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Nakło

    • 195 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym

    Kalisz

    • 325 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 564 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w Świdnicy Mieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe. Okna trzyszybowe PC...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 950 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE PARTER OKOLICE KRUSZWICY- 139 tys
    1 / 7
    MIESZKANIE PARTER OKOLICE KRUSZWICY- 139 tys

    Kruszwica

    • 139 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonowo

    • 235 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 41.11 m2 w Ostródzie, ul. 1 Dywizji
    1 / 3
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 41.11 m2 w Ostródzie, ul. 1 D...

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 369 990 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 54.00 m2 w Ostródzie, ul. 1Dywizji
    1 / 3
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 54.00 m2 w Ostródzie, ul. 1Dy...

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 410 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Elbląg

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości