• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemyśl

    • 515 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 280 000 zł cena
    • 6 035 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ujska

    • 180 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 410 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemyśl

    • 506 345 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Trzebnica

    • 855 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętoszów

    • 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła » ul. Aleja Piastów

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 160 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE NA PARTERZE 3 pokoje
    1 / 14
    MIESZKANIE NA PARTERZE 3 pokoje

    Inowrocław

    • 310 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ruda Śląska » Chebzie

    • 240 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łowicz

    • 345 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom » Ustronie

    • 389 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zakopane

    • 649 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 1 490 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Środa Wielkopolska

    • 600 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości