• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 515 823 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świdnica

    • 325 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koszalin

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Niepołomice

    • 949 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 9 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemyśl

    • 450 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa » Północ

    • 265 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 325 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ESC Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pękowice

    • 765 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeworsk

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Sarzyna

    • 270 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żyrardów

    • 315 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 670 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Łęczna

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 1 250 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 3 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości