• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 590 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłomnice

    • 159 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 699 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Szaserów

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Szaserów

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Do sprzedania ATRAKCYJNA KAWALERKA zlokalizowana na PRADZE POŁUDNIE (GROCHÓW) przy ul. Szaserów. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w budynku z cegły żeranskiej, z 1967 r...

  • Mieszkanie Hel ul. Bałtycka

    Hel » ul. Bałtycka

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Szukasz inwestycji? Oto unikatowa szansa, która właśnie pojawiła się na rynku!  Z wielką przyjemnością przedstawiamy kompaktową przestrzeń ide...

  • Duży ogród z 3 pokojami Nowe Miasto
    1 / 5
    Duży ogród z 3 pokojami Nowe Miasto

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 719 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje z ogrodem Nowe Miasto
    1 / 6
    3 pokoje z ogrodem Nowe Miasto

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 710 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka przy Jeziorze Malta
    1 / 5
    Kawalerka przy Jeziorze Malta

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 426 100 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Piękne 4 pokoje z tarasami, i balkonem Nowe Miasto
    1 / 8
    Piękne 4 pokoje z tarasami, i balkonem Nowe Miasto

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 1 835 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 15 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Duży salon, 3 pokoje - Nowe Miasto
    1 / 6
    Duży salon, 3 pokoje - Nowe Miasto

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 692 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dwa tarasy i 4 pokoje Nowe Miasto
    1 / 6
    Dwa tarasy i 4 pokoje Nowe Miasto

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 1 463 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 16 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwór szlachecki z XIX wieku
    1 / 11
    Dwór szlachecki z XIX wieku

    Rychłocice

    • 3 500 000 zł cena
    • 64 309 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 12 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w budynku z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Heweliusza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Heweliusza

    • 998 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 23 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: Dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 42,3 m2 (+ poddasze ok 50 m2 po podłodze). W skład mieszkania wchodzą:POZIOM I: (25 m2)- salon z kuchnią 20...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Margonin

    • 226 746 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Margonin

    • 385 605 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Margonin

    • 210 330 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości