• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białokoszyce
  • Serby
  • Jelitowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Koszalin Przylesie

(2)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny z częścią usługową w Śródmieście Koszalin

    Koszalin

    • 550 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKAL MIESZKALNY Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ Lokal w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługą zlokalizowaną na parterze wraz z mieszkaniami na pierwszym piętrze z częścią usługową, z...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koszalin

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin » Unii Europejskiej

    • 547 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 489 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 419 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 269 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Koszalinie

    Koszalin

    • 365 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Koszalinie dwu pokojowe, 41 m2 na trzecim piętrze, okolice Emki na ul ,Sucharskiego duży plac zabaw pod blokiem, duży parking , blisko Politechnika, Liceum o...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 345 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w bliźniaku
    1 / 8
    Mieszkanie w bliźniaku

    Koszalin

    • 360 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz łazienki o pow....

  • Kawalerka w Koszalinie

    Koszalin

    • 168 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Dwa niezależne pokoje do wynajęcia.
    1 / 16
    Dwa niezależne pokoje do wynajęcia.

    Koszalin

    • 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia pokój (15m2 lub 11 m2) w mieszkaniu dwupokojowym (38,8 m2) dla osób studiujących. Lokal znajduje się przy ul. Robotniczej nieopodal Politechniki Koszalińskiej. Pokój u...

  • Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki
    1 / 16
    Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki

    Koszalin

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m² - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

  • Dwu pokojowe, Koszalin, panoramiczny widok.

    Koszalin » ul. Grottgera

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na dziesiątym piętrze - wysoko ponad codziennym zgiełkiem - czeka na Ciebie dwupokojowe mieszkanie, które zachwyca światłem i widokiem. Tu główną rolę gra przestrzeń, powietrze i p...

  • Mieszkanie kawalerka super lokalizacja
    1 / 12
    Mieszkanie kawalerka super lokalizacja

    Koszalin

    • 250 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Duża kawalerka w Koszalinie ul. Kołłątaja, 37,4 m2, ustawny pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon i piwnica, gaz, ciepła i zimna woda sieciowa, centralne ogrzewanie. Ba...

  • Atrakcyjne mieszkanie ul. Wańkowicza
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie ul. Wańkowicza

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca ! Zapraszamy do tej urokliwej nieruchomości o powierzchni 53,30 m2, idealnej dla rodzin. Mieszk...

  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...