• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kryspinów
  • Nieporaz
  • Białokury
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Koszalinem

(207)
  • Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego

    Sianów

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego • 199,000 zł Na sprzedaż komfortowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3. piętrze w z...

  • Działki na osiedle
    1 / 3
    Działki na osiedle

    Świeszyno

    • 990 000 zł cena
    • 14 135 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam mam do sprzedania działki z warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych w miejscowości Chałupy koło Koszalina więcej informacji udzielę telefonicznie DOJAZD: Do nieruchomo...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 583 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konikowo

    • 419 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Mielno

    • 786 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Działka Niedalino

    Niedalino

    • 115 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wójt Gminy Świeszynoogłaszapierwsze przetargi ustne nieograniczone na zbycienieruchomości położonych w Niedalinie, gmina Świeszyno, powiat koszaliński:nr KWNr działki/obrębPowierzc...

  • Dom parterowy 133m | działka >2000m2, cena 849000!
    1 / 16
    Dom parterowy 133m | działka >2000m2, cena 849000!

    Bielkowo

    • 849 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 133,63 m2, z garażem w bryle budynku, w Bielkowie (gm. Kobylanka), zaledwie 2,5 km od Jeziora Miedwie. Budynek został wybudowa...

  • Działka w Bielkowie
    1 / 3
    Działka w Bielkowie

    Bielkowo

    • 171 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bielkowo o powierzchni 1006 m2, Możliwość wybudowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego, własne ujęcie wody, zbiornik bezod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!
    1 / 9
    Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!
    DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapomnij o tłoku miasta i codziennym stresie! Mamy dla Ciebie idealne miejsce na budowę wymarzo...

  • Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!

    Śmiechów

    • 999 000 zł cena
    • 25 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witamy w REMAX Na Tropie! Mamy przyjemność przedstawić Ci niepowtarzalną ofertę działki rolno-b...

  • Działka o pow. 1337 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 12
    Działka o pow. 1337 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zakupu tej urokliwej działki o powierzchni 1337 m2 w Sianowie. To idealne miejsce...

  • Działka z mediami, blisko morza!
    1 / 9
    Działka z mediami, blisko morza!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!
    1 / 13
    Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!

    Stare Bielice

    • 199 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Atrakcyjna działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę w Starych Bielicach! Cieszymy...

  • Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!

    Stare Bielice

    • 139 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice k...

  • Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!
    Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!

    Dobre

    • 1 490 000 zł cena
    • 21 713 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość szuka Inwestora! Działka zlokalizowana jest przy samym węźle Dobre, drogi ekspreso...

  • Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!
    1 / 14
    Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj swoje nowe miejsce przy morzu! Buduj wymarzony dom jednorodzinny na przepięknej działce...

  • Obiekt z potencjałem inwestycyjnym nad Bałtykiem!
    1 / 16
    Obiekt z potencjałem inwestycyjnym nad Bałtykiem!

    Mielenko

    • 2 490 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w Mielenku, zaledwie 900 metrów od szerokiej...

  • Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!
    1 / 9
    Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!
    1 / 16
    Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!

    Gniazdowo

    • 119 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz kolejny trop zaprowadził nas do miejscowości Gniazdowo, gdzie znajduje się działka budowla...