• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Koszalinem

(207)
  • Działka o pow. 1163 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 11
    Działka o pow. 1163 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Planujesz budowę domu w ustronnym miejscu, ale świetnie skomunikowanym? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Lokalizacja działki zapewnia szybki dojazd do położonej ok. 500 m, nowo bud...

  • Wygodny i bardzo komfortowy dom -6 km od Mielna
    1 / 15
    Wygodny i bardzo komfortowy dom -6 km od Mielna

    Mścice

    • 1 290 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    欄 Koszty pośrednictwa RE/MAX pokrywa tylko strona sprzedająca! Luksusowy Komfort i Spokojne Życie W Otoczeniu Natury – Twoje Idealne Miejsce na Ziemi   Dom Marzeń w Mścicach –...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!

    Konikowo

    • 399 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy dla Ciebie wymarzony dom!!! Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym (zadas...

  • Dom w stanie surowym 70 m2, 450 m od Mielna!
    1 / 16
    Dom w stanie surowym 70 m2, 450 m od Mielna!

    Strzeżenice

    • 279 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj nowy dom w miejscowości Strzeżenice, 2,5 km od Morza Bałtyckiego! Ta oferta nieruchomoś...

  • Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł
    1 / 9
    Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • Dom w Manowie blisko Koszalina!
    1 / 15
    Dom w Manowie blisko Koszalina!

    Manowo

    • 399 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. ATUTY: Lokalizacja: Manowo przy głównej drodze Koszalin - Bobolice, zaledwie...

  • Działka w Mielnie o pow. 1066 m2!!!
    1 / 11
    Działka w Mielnie o pow. 1066 m2!!!

    Mielno

    • 223 860 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Kolejny trop zaprowadził nas prawie nad samo morze. Wytropiliśmy dla Ciebie działkę w miejscowo...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1570 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękny, przestronny i komfortowy dom!!!
    1 / 16
    Piękny, przestronny i komfortowy dom!!!

    Mścice

    • 1 990 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 6 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję do zakupu pięknego, luksusowego domu o komfortowej powier...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1568 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działki 30 arowe w Będzinie!!!
    1 / 12
    Działki 30 arowe w Będzinie!!!

    Będzino

    • 149 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz nowy trop! Nieruchomość gruntowa numer 53/7 o powierzchni 3003 m2, Będzino k. Sarbinowa –...

  • Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!

    Konikowo

    • 749 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, w stanie d...

  • Działka 1000 m2, blisko Mielna i Morza!!!
    1 / 16
    Działka 1000 m2, blisko Mielna i Morza!!!

    Strzeżenice

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1000 m2, zlokalizowaną w miejscowości Strzeż...

  • Działka 1105 m2, blisko Mielna i Morza!!!
    1 / 16
    Działka 1105 m2, blisko Mielna i Morza!!!

    Strzeżenice

    • 125 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1105 m2, zlokalizowaną w miejscowości Strzeż...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 13
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Ubysławice

    • 199 000 zł cena
    • 18 112 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Do sprzedania piękna, niezabudowana działka nr 145 i 147/1, oraz częściowo zabudowana działka nr 146 budynkiem gospodarczym i domem do remontu, położone w miejsco...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!

    Niekłonice

    • 849 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 3 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym oraz wbudowany...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 211 284 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 292 442 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe...

  • Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo, Gleźnowo
    Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo, Gleźnowo

    Gleźnowo

    • 135 600 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZRWACJA- NOWA CENA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gleźnowo, oddalonej zaledwie 9 km od nadmorskich Dąbek i Morza Bałtyckie...