• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wiślica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sianów

(14)
  • Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego

    Sianów

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego • 199,000 zł Na sprzedaż komfortowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3. piętrze w z...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 211 284 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 292 442 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojo...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 2 pokojowe, balkon, III piętro, Sianów, DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 15
    2 pokojowe, balkon, III piętro, Sianów, DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Sianów

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30,38 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowszym budynku wybudowanym w 2016r. Na rozkład składają się: słon...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-34 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 4,50 m2...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-35 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 3,94 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 226 397 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    1 / 3
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 152 915 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-5 o powierzchni 38,05 m2 z tarasem usytuowane na parterze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój...

  • Mieszkanie Sianów
    1 / 4
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• OKAZJA! 3 pokoje, 60 m² z OGRÓDKIEM – Sianów, ul. Pia
    OKAZJA! 3 pokoje, 60 m² z OGRÓDKIEM – Sianów, ul. Pia

    Sianów

    • 115 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Sianowie (woj. zachodniopomorskie) przy ul. Piastów 8. Lokal znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny z częścią usługową w Śródmieście Koszalin

    Koszalin

    • 550 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKAL MIESZKALNY Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ Lokal w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z usługą zlokalizowaną na parterze wraz z mieszkaniami na pierwszym piętrze z częścią usługową, z...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koszalin

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin » Unii Europejskiej

    • 547 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 489 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 419 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 269 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Koszalinie

    Koszalin

    • 365 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Koszalinie dwu pokojowe, 41 m2 na trzecim piętrze, okolice Emki na ul ,Sucharskiego duży plac zabaw pod blokiem, duży parking , blisko Politechnika, Liceum o...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 345 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w bliźniaku
    1 / 8
    Mieszkanie w bliźniaku

    Koszalin

    • 360 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz łazienki o pow....

  • Kawalerka w Koszalinie

    Koszalin

    • 168 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Dwa niezależne pokoje do wynajęcia.
    1 / 16
    Dwa niezależne pokoje do wynajęcia.

    Koszalin

    • 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia pokój (15m2 lub 11 m2) w mieszkaniu dwupokojowym (38,8 m2) dla osób studiujących. Lokal znajduje się przy ul. Robotniczej nieopodal Politechniki Koszalińskiej. Pokój u...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie 49,58 m² (68 m² całkowitej) z garażem – Karnieszewice, blisko S6, bezczyn...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach
    1 / 16
    Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 419 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjąt...

  • Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki
    1 / 16
    Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki

    Koszalin

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m² - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie kawalerka super lokalizacja
    1 / 12
    Mieszkanie kawalerka super lokalizacja

    Koszalin

    • 250 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Duża kawalerka w Koszalinie ul. Kołłątaja, 37,4 m2, ustawny pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon i piwnica, gaz, ciepła i zimna woda sieciowa, centralne ogrzewanie. Ba...

  • Atrakcyjne mieszkanie ul. Wańkowicza
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie ul. Wańkowicza

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca ! Zapraszamy do tej urokliwej nieruchomości o powierzchni 53,30 m2, idealnej dla rodzin. Mieszk...

  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...