• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Sianów

(3)
  • Działka o pow. 1337 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 12
    Działka o pow. 1337 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zakupu tej urokliwej działki o powierzchni 1337 m2 w Sianowie. To idealne miejsce...

  • Działka o pow. 1163 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 11
    Działka o pow. 1163 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Planujesz budowę domu w ustronnym miejscu, ale świetnie skomunikowanym? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Lokalizacja działki zapewnia szybki dojazd do położonej ok. 500 m, nowo bud...

  • Działka ROD Sianów
    1 / 3
    Działka ROD Sianów

    Sianów

    • 5 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam dzierżawę działki ROD Słoneczny w Sianowie. Działka znajduje się na granicy ROD, dojazd również od strony wysypiska. Prąd na działkach obok, do podłączenia. Na działce s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Koszalin.

    Koszalin

    • 68 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością zaoferuje Państwu. DZIAŁAKA BUDOWLANA W KOSZALINIE położona 2km. od centrum Koszalina. Kilka minut autem, gdzie dookoła jest cisza, spokój i zostaje zachowana cenna...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 1455m2 w cichej i spokojnej części Koszalina pr...

    Koszalin

    • 240 075 zł cena
    • 1 455 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichej i spokojnej części Koszalina przy ulicy Działkowej. Numer działki 24/9 Powierzchnia działki 1455 m2 Cena: zł. 240 075...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 1189 m2 w cichej i spokojnej części Koszalina p...

    Koszalin

    • 196 185 zł cena
    • 1 189 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichej i spokojnej części Koszalina przy ulicy Działkowej. Numer działki 24/10 Powierzchnia działki 1189 m2 Cena: 196 185 zł....

  • Działka budowlana w malowniczej okolicy na osiedlu Jamno – Łabusz

    Koszalin

    • 404 750 zł cena
    • 3 238 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Koszalinie na osiedlu Jamno - Łabusz. Powierzchnia: 0,3238 ha, nr działki 110/7. Działka leży przy ulicy Wikingów w malowniczej okolicy, w sąs...

  • Działka rolna Kędzierzyn numer 155/3 o pow. 3008m2
    1 / 7
    Działka rolna Kędzierzyn numer 155/3 o pow. 3008m2

    Kędzierzyn

    • 90 000 zł cena
    • 3 008 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w Kędzierzynie. Działka o powierzchni 3008m2, na terenie nowo powstającego osiedla o kształcie prostokąta 30x100m teren płaski. Obok jest autostrada A6 do...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane

    Maszkowo

    • 180 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam do sprzedania działki budowlane położone w malowniczej okolicy w miejscowości Maszkowo zaledwie 4 km od Koszalina. Działki usytuowane w pobliżu lasu, z dala od miejskieg...

  • 12 ha pod centrum hotelowo-turystyczne .
    12 ha pod centrum hotelowo-turystyczne .

    Koszalin

    • 18 000 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    12 ha gruntów tuż przy plaży na centralnym wybrzeżu z przeznaczeniem na całoroczny kompleks wypoczynkowy . Możliwość b. wysokiej zabudowy z widokiem na morze . - Media w pobliżu w...

  • Działka rolna Koszalin
    1 / 15
    Działka rolna Koszalin

    Koszalin

    • 156 653 zł cena
    • 3 197 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W super atrakcyjnej cenie działka o pow. 3197 m2 położona od południowej strony jeziora Jamno. Działka znajduje się w miejscowości Łabusz. Dojazd do działki utwardzony płytami bet...

  • Działka rolna Koszalin
    1 / 20
    Działka rolna Koszalin

    Koszalin

    • 148 176 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA! Ze 180 tys na 148 tys! Jeżeli kochasz przyrodę a żeglarstwo jest Twoją pasją, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Działka rolna o pow. 3024 m2 położona w Kleszczach w...

  • Atrakcyjna działka 150 m od jeziora Jamno!
    1 / 14
    Atrakcyjna działka 150 m od jeziora Jamno!

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 11 219 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: działka o pow. 11.219 m2 znajduje się zaledwie 150 m od Jeziora Jamno. To doskon...

  • Nieruchomość - Koszalin

    Koszalin

    • 6 164 000 zł cena
    • 9 495 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości GPOiW Natura Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Dobrzyniu nad Wisłą ogłasza konkurs ofert na sprzedaż w trybie z wol...

  • okazja sprzedam działkę
    okazja sprzedam działkę

    Koszalin

    • 7 200 000 zł cena
    • 35 100 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    okazja ,sprzedam działkę 3,51ha w koszalinie ul.gryczana .działka rolna z przeznaczeniem budowlanym,wszystkie media włącznie ze światłowodem przy granicy działki ,dojazd asfaltowy,...

  • Działka budowlana Koszalin Jamno
    1 / 13
    Działka budowlana Koszalin Jamno

    Koszalin

    • 139 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana 1001m² | Koszalin – Jamno Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m², położona...

  • Działka budowlana z MPZP Karnieszewice!
    1 / 10
    Działka budowlana z MPZP Karnieszewice!

    Karnieszewice

    • 79 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana 903 m² – Karnieszewice, MPZP, media, 79 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze
    1 / 5
    Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze

    Szczeglino

    • 95 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 437/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Mokre. Mokre, mała miejscowość na trasie Koszalin - Polanów położona między Kościernicą a Szczeglinem. Do Kosza...

  • Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze
    1 / 8
    Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze

    Szczeglino

    • 300 000 zł cena
    • 7 762 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 438/9434/OGS. Negocjuj cenę! Uwaga ! Działka wstępnie została podzielona geodezyjnie na 3 działki ( 700 m2 , 700 m2, 6300 m2 ) Miejscowość Mokre. Duża, ładna działka przy...

  • Spszedam Działke
    1 / 5
    Spszedam Działke

    Koszalin

    • 160 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Spszedam działke pod inwestycje sam ras pod domki wczasowe łup pod siedlisko działka ma 2 hektary znajduje się w Słowiankowie.zachodniopomorskie gmina Będzino Cicha i spokojna okol...

  • Spszedam Działke
    1 / 4
    Spszedam Działke

    Koszalin

    • 85 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Spszedam Działke rolnik.63 ary działkę można zakwalifikować z 3 klasy na 4 klasę i można się budować działka w spokojnej i cichej okolicy dużo zieleni niedaleko morza działka znajd...

  • Jamno Łabusz Koszalin działka pod dom z warunkami
    1 / 6
    Jamno Łabusz Koszalin działka pod dom z warunkami

    Koszalin

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Łabusz ( dzielnica Koszalina Jamno-Łabusz ), oddalona o ok 500 m od głównej ulicy Północnej. Dojazd do dzi...

  • Jamno Łabusz Koszalin działka budowlana z warunkam
    1 / 11
    Jamno Łabusz Koszalin działka budowlana z warunkam

    Koszalin

    • 155 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 392/9434/OGS działka budowlana. Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2 plus dodatkowe pasy drogowe zwiększające jej powierzchnię do ok. 1450 m2. Działka ma wydane waru...

  • Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2
    1 / 8
    Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2

    Koszalin

    • 550 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 401/9434/OGS. Na sprzedaż duża działka budowlana w Koszalin - Kretomino przy ulicy Miętowej. Działka posiada nieregularny kształt, położona jest ok 500 m od ulicy Gnieźn...

  • Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2
    1 / 6
    Koszalin ul. Miętowa duża działka budowl. 2658 m2

    Koszalin

    • 200 000 zł cena
    • 2 658 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 441/9434/OGS. Na sprzedaż duża działka budowlana w Koszalinie przy ulicy Miętowej. Działka posiada regularny prostokątny kształt, położona jest ok 500 m od ulicy Gnieźni...

  • Działka inwestycyjna 1566 m² bliźniak Koszalin
    1 / 10
    Działka inwestycyjna 1566 m² bliźniak Koszalin

    Koszalin

    • 390 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość deweloperską położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Pszenicznej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora...

  • Wyszebórz działka inwestycjna z warunkami 2,6 ha
    1 / 4
    Wyszebórz działka inwestycjna z warunkami 2,6 ha

    Wyszebórz

    • 1 450 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta 445/9434/OGS. Cena wstępna do negocjacji w zależności czy sprzedaż całości czy części terenu. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2,60 ha położona w miejsc...

  • Dzialka budowlana blisko morza na sprzedarz
    1 / 2
    Dzialka budowlana blisko morza na sprzedarz

    Osieki

    • 110 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna dzialka budowlana -jednorodzinna, zlokalizowana w miejscowosci Osieki , blisko morza. 500m do jeziora Jamno 5 minut samochodem do laz (scieszka rowerowa ) 15 minut M...

  • Uzbrojona działka z zabudowaniami w Jamnie!!!
    1 / 14
    Uzbrojona działka z zabudowaniami w Jamnie!!!

    Koszalin

    • 349 000 zł cena
    • 1 698 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: Działka o pow. 1698 m2 znajduje się zaledwie 1,6 km od przystani przy jeziorze Jam...

  • Działka inwestycyjna na osiedlu Lubiatowo!
    1 / 12
    Działka inwestycyjna na osiedlu Lubiatowo!

    Koszalin

    • 1 499 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Tylko u Nas wyjątkowa działka inwestycyjna o pow. 3 374 m2 na osiedlu Lubiatowo, przy ul. Dzier...

  • Atrakcyjna działka blisko jeziora Jamno!!!
    1 / 11
    Atrakcyjna działka blisko jeziora Jamno!!!

    Koszalin

    • 179 000 zł cena
    • 1 393 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Poszukujesz działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Nasze biuro śpieszy z pomocą i ma do z...

  • Działka w Bielkowie
    1 / 3
    Działka w Bielkowie

    Bielkowo

    • 171 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bielkowo o powierzchni 1006 m2, Możliwość wybudowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego, własne ujęcie wody, zbiornik bezod...

  • Działka Koszalin, ul. Leśna

    Koszalin » ul. Leśna

    • 9 276 000 zł cena
    • 52 445 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNR WIiN-II.7740.18.2023.BC p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działający na podstawie...