• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Koszalinem

(101)
  • Działki na osiedle
    1 / 3
    Działki na osiedle

    Świeszyno

    • 990 000 zł cena
    • 14 135 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam mam do sprzedania działki z warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych w miejscowości Chałupy koło Koszalina więcej informacji udzielę telefonicznie DOJAZD: Do nieruchomo...

  • Działka Niedalino

    Niedalino

    • 115 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wójt Gminy Świeszynoogłaszapierwsze przetargi ustne nieograniczone na zbycienieruchomości położonych w Niedalinie, gmina Świeszyno, powiat koszaliński:nr KWNr działki/obrębPowierzc...

  • Działka w Bielkowie
    1 / 3
    Działka w Bielkowie

    Bielkowo

    • 171 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bielkowo o powierzchni 1006 m2, Możliwość wybudowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego, własne ujęcie wody, zbiornik bezod...

  • Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!
    1 / 9
    Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!
    DZIAŁKA MARZEŃ NIEDALEKO MORZA!!!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapomnij o tłoku miasta i codziennym stresie! Mamy dla Ciebie idealne miejsce na budowę wymarzo...

  • Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana 3 km od Bałtyku!!!

    Śmiechów

    • 999 000 zł cena
    • 25 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witamy w REMAX Na Tropie! Mamy przyjemność przedstawić Ci niepowtarzalną ofertę działki rolno-b...

  • Działka o pow. 1337 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 12
    Działka o pow. 1337 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zakupu tej urokliwej działki o powierzchni 1337 m2 w Sianowie. To idealne miejsce...

  • Działka z mediami, blisko morza!
    1 / 9
    Działka z mediami, blisko morza!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!
    1 / 13
    Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!

    Stare Bielice

    • 199 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Atrakcyjna działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę w Starych Bielicach! Cieszymy...

  • Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!

    Stare Bielice

    • 139 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice k...

  • Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!
    Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!

    Dobre

    • 1 490 000 zł cena
    • 21 713 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość szuka Inwestora! Działka zlokalizowana jest przy samym węźle Dobre, drogi ekspreso...

  • Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!
    1 / 14
    Działka 1000 m2 zaledwie 4km od plaży!

    Śmiechów

    • 119 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj swoje nowe miejsce przy morzu! Buduj wymarzony dom jednorodzinny na przepięknej działce...

  • Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!
    1 / 9
    Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!
    1 / 16
    Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!

    Gniazdowo

    • 119 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz kolejny trop zaprowadził nas do miejscowości Gniazdowo, gdzie znajduje się działka budowla...

  • Działka o pow. 1163 m2  w zielonej części Sianowa!
    1 / 11
    Działka o pow. 1163 m2 w zielonej części Sianowa!

    Sianów

    • 99 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Planujesz budowę domu w ustronnym miejscu, ale świetnie skomunikowanym? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Lokalizacja działki zapewnia szybki dojazd do położonej ok. 500 m, nowo bud...

  • Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł
    1 / 9
    Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka w Mielnie o pow. 1066 m2!!!
    1 / 11
    Działka w Mielnie o pow. 1066 m2!!!

    Mielno

    • 223 860 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Kolejny trop zaprowadził nas prawie nad samo morze. Wytropiliśmy dla Ciebie działkę w miejscowo...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1570 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1568 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działki 30 arowe w Będzinie!!!
    1 / 12
    Działki 30 arowe w Będzinie!!!

    Będzino

    • 149 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz nowy trop! Nieruchomość gruntowa numer 53/7 o powierzchni 3003 m2, Będzino k. Sarbinowa –...