• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Koszalinem

(207)
  • Mieszkanie Sianów
    1 / 3
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 152 915 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojo...

  • Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 120 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kupujący nie płaci prowizji!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 9
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 996 929 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 22 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-25 o pow. 45,28 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 2
    Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 350 000 zł cena
    • 4 378 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli. Działka bez wydanych warunków zabudowy...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-5 o powierzchni 38,05 m2 z tarasem usytuowane na parterze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój...

  • Działka budowlana Borkowice gm. Będzino
    1 / 4
    Działka budowlana Borkowice gm. Będzino

    Borkowice

    • 239 000 zł cena
    • 6 664 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 664 m2 w miejscowości Borkowice gm. Będzino, ustalone warunki zabudowy. Znajdująca się w odległości zaledwie 5...

  • Mieszkanie Sianów
    1 / 4
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 1 498 119 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie. Apart...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Smolne gm. Będzino
    1 / 5
    Działka budowlana Smolne gm. Będzino

    Smolne

    • 188 900 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. Klasa ziemi IVb - 1033 m 2 i V - 2745 m 2 . Powierzchnia zabudowy domu wynikająca z warunków zabudowy do 200m 2,...

  • Dom bliźniak Sprzedaż: Skwierzynka

    Skwierzynka

    • 680 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Lokal użytkowy Sprzedaż: Węgorzewo Koszalińskie

    Węgorzewo Koszalińskie

    • 190 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 1 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej położonej w Mścicach

    Mścice

    • 59 800 zł cena
    • 2 146 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości – I próba sprzedaży Udział w wysokości 1/2 części w nieruchomości gruntowej niezabudowanej obejmującej działkę ewid. nr 116/1 o powierzchni 0...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Ide...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Mielno
    1 / 11
    Sprzedam działkę rekreacyjną Mielno

    Mielno

    • 140 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bez pośrednika Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem na obrzeżach Mielna Rodzinne Ogrody Działkowe. Domek 24m2, podpiwniczony ok. 1m-możliwość rozbudowy do 35m Łazienka ,mała sypi...

  • Mieszkanie Mielno, Kościelna
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno, Kościelna

    Mielno

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł ! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym i spok...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mielno

    • 1 380 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 16 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom w zabudowie bliźniaczej

    Skwierzynka

    • 650 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo

    Cewlino

    • 107 340 zł cena
    • 1 789 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - Lokalizacja: ul. Wiejska, Cew...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mielno

    • 1 380 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 16 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 744 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości