• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Barcin +20 km
  • Działoszyce
  • Kidów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dunowo

(1)
  • Pawilon handlowy we wsi Dunowo, Zachodniopomorskie

    Dunowo

    • 298 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona w obrębie Dunowo , wieś Dunowo, gmina Świeszyno,Województwo Zachodniopomorskie i stanowi nieruchomość, składająca się z działki gruntu nr 70 (własność) o powi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka w Świeszynie

    Świeszyno

    • 95 690 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka w Świeszynie nr 367/4- 1367m2 ta działka jest objęta MPZP(2MN,MW,U/RM), w zał. skan- fotka Wypis i wyrys z MPZP. z dn. 03.08.2022 r.(wielkość p...

  • Działka inwestycyjna w Starych Bielicach koło Koszalina

    Stare Bielice

    • 1 175 608 zł cena
    • 11 996 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna, w Starych Bielicach koło Koszalina, o powierzchni 11996 m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie urbanistycznym , które według informacji uzyskanych w gmini...

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jednorodzinne- Niekłonice

    Niekłonice

    • 125 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka w Nowych Bielicach
    1 / 11
    Działka w Nowych Bielicach

    Nowe Bielice

    • 115 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana, niezabudowana działka gruntu, położona wśród nowego kompleksu przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prawie kwadratu, położona n...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gniazdowo

    • 1 790 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka Stare Bielice

    Stare Bielice

    • 106 800 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Stare Bielice

    Stare Bielice

    • 2 192 900 zł cena
    • 21 929 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Biesiekierz

    • 1 190 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Nowe Bielice

    • 859 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-Cewlino

    Cewlino

    • 125 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka pod budownictwo jednorodzinne- Cewlino

    Cewlino

    • 125 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka pod budowe domu- Niekłonice

    Niekłonice

    • 150 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo

    Cewlino

    • 107 340 zł cena
    • 1 789 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - Lokalizacja: ul. Wiejska, Cew...

  • Lokal użytkowy Niekłonice gm. Świeszyno
    1 / 9
    Lokal użytkowy Niekłonice gm. Świeszyno

    Niekłonice

    • 12 900 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dwa budynki o łącznej pow. 236,94 m2, pełniące funkcję hotelu pracowniczego na około 50 miejsc noclegowych wraz z zapleczem socjalnym, położone w Niekłonicach. Budynki po remoncie,...

  • Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 120 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kupujący nie płaci prowizji!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka...

  • Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 2
    Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 350 000 zł cena
    • 4 378 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli. Działka bez wydanych warunków zabudowy...

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo

    Cewlino

    • 71 460 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - Lokalizacja: ul. Wiejska, Cewl...

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo, Wiejska
    1 / 9
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo, Wiejska

    Cewlino

    • 163 020 zł cena
    • 2 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. Lokalizacja: ul. Wiejska, Cewl...

  • Dom wolnostojący Sprzedaż: Kępa Świeszyńska

    Świeszyno

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana Sprzedaż: Niekłonice

    Niekłonice

    • 169 000 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Konikowo gm. Świeszyno
    1 / 20
    Działka Konikowo gm. Świeszyno

    Konikowo

    • 100 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA **** ŚWIETNA LOKALIZACJA : m. Konikowo - naturalne przedmieście Koszalina (tylko ok. 3 km od granicy miasta) - świetny i szybki dojazd drogą...

  • Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce
    1 / 6
    Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce

    Biesiekierz

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 430/9434/ODS. Na sprzedaż ładna, prostokątna działka budowlana położona w miejscowości Biesiekierz ( ok. 2 km od trasy Koszalin - Karlino ), w rejonie gdzie panuje wszędobyl...

  • Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Konikowo!

    Konikowo

    • 749 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, w stanie d...

  • Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!
    1 / 16
    Dom w stanie deweloperskim - Niekłonice!

    Niekłonice

    • 849 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 3 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym oraz wbudowany...

  • Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!
    1 / 13
    Działka budowlana z pozwoleniem, Stare Bielice!!!

    Stare Bielice

    • 199 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Atrakcyjna działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę w Starych Bielicach! Cieszymy...

  • Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę, Stare Bielice !!!

    Stare Bielice

    • 139 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Witaj, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nieruchomości gruntowej w miejscowości Stare Bielice k...

  • Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!
    1 / 16
    Działka z przyłączami i pozwoleniem na budowę!

    Gniazdowo

    • 119 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz kolejny trop zaprowadził nas do miejscowości Gniazdowo, gdzie znajduje się działka budowla...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!
    1 / 16
    Dom w stanie surowym otwartym - Konikowo!

    Konikowo

    • 399 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy dla Ciebie wymarzony dom!!! Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym (zadas...

  • Działka Niedalino

    Niedalino

    • 115 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wójt Gminy Świeszynoogłaszapierwsze przetargi ustne nieograniczone na zbycienieruchomości położonych w Niedalinie, gmina Świeszyno, powiat koszaliński:nr KWNr działki/obrębPowierzc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konikowo

    • 419 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości