• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koszalin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Koszalinem

(207)
  • Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą
    1 / 3
    Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą

    Dobrzyca

    • 72 500 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzyca, Smolne, działka budowlana 12 arów w dobrej cenie - Dobrzyca, Smolne, Baugrundstück 12 acres billig. Oferta 397/9434/OGS. Na sprzedaż ładna działka 1230 m2 w miejscowości...

  • Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce
    1 / 6
    Biesiekierz działka budowl. z mediami przy działce

    Biesiekierz

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 430/9434/ODS. Na sprzedaż ładna, prostokątna działka budowlana położona w miejscowości Biesiekierz ( ok. 2 km od trasy Koszalin - Karlino ), w rejonie gdzie panuje wszędobyl...

  • Działka z warunkami zabud. bez terminu Sarbinowo
    1 / 5
    Działka z warunkami zabud. bez terminu Sarbinowo

    Będzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 428/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa, od strony Będzina. Powierzchnia działki wynosi 1085 m2, kształt...

  • Wyszewo duża działka z warunkami zab.
    1 / 5
    Wyszewo duża działka z warunkami zab.

    Wyszewo

    • 240 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta 400/9434/OGS. Na sprzedaż działka w miejscowości Wyszewo w województwie zachodniopomorskim blisko drogi krajowej nr 11, kierunek Koszalin-Poznań. W pobliżu jest już czynna a...

  • 2 pokojowe, balkon, III piętro, Sianów, DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 15
    2 pokojowe, balkon, III piętro, Sianów, DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Sianów

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30,38 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowszym budynku wybudowanym w 2016r. Na rozkład składają się: słon...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości

  • Sianów ul. Węgorzewska dom surowy zamkniety 175 m2
    1 / 16
    Sianów ul. Węgorzewska dom surowy zamkniety 175 m2

    Sianów

    • 515 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    oferta 110/9434/ODS. Na sprzedaż dom stan surowy, zamknięty, znajdujący się na działce 1300 m2 w Sianowie przy ul. Węgorzewskiej bliżej miasta. Instalacje położone, materiały na o...

  • Sianów ul. Węgorzewska dom surowy zamkniety 175 m2
    1 / 16
    Sianów ul. Węgorzewska dom surowy zamkniety 175 m2

    Sianów

    • 509 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    oferta 116/9434/ODS. Nowa niższa cena ! Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym przy ul. Węgorzewskiej w Sianowie. Dom jest postawiony na działce o powierzchni 1299 m2 położone...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mielno Strzeżenice działka pod dom z warunkami
    1 / 4
    Mielno Strzeżenice działka pod dom z warunkami

    Strzeżenice

    • 115 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 440/9434/OGS. Cenę można negocjować. Okazja. Proponujemy na sprzedaż ładną działkę budowlaną z wydanymi warunkami bezterminowymi zabudowy pod dom jednorodzinny. Działka jes...

  • 1 / 2
    Działka z możliwośćią zabudowy

    Łekno

    • 129 000 zł cena
    • 5 188 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlan pod Sarbinowem 3 km od morza
    1 / 5
    Działka budowlan pod Sarbinowem 3 km od morza

    Będzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 439/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa, od strony Będzina. Powierzchnia działki wynosi 1100 m2, kształt...

  • Apartament w Mielnie, 2 poziomy, 200m od Morza
    1 / 14
    Apartament w Mielnie, 2 poziomy, 200m od Morza

    Mielno

    • 459 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji – ul. Sosnowa 13, Mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie presti...

  • Działka budowlana Mielno, Chłopy
    1 / 20
    Działka budowlana Mielno, Chłopy

    Mielno

    • 135 750 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : Chłopy są małą, nadbałtycką miejscowością letniskową, usytuowaną na wschód od Ustronia Morskiego, pomiędzy Sarbinowem a Mielnem (6 km). Chłopy są jedyną wsią w Polsce...

  • Działka Konikowo gm. Świeszyno
    1 / 20
    Działka Konikowo gm. Świeszyno

    Konikowo

    • 100 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** WSTRZYMANA SPRZEDAŻ DO ODWOŁANIA **** ŚWIETNA LOKALIZACJA : m. Konikowo - naturalne przedmieście Koszalina (tylko ok. 3 km od granicy miasta) - świetny i szybki dojazd drogą...

  • Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze
    1 / 8
    Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze

    Szczeglino

    • 300 000 zł cena
    • 7 762 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 438/9434/OGS. Negocjuj cenę! Uwaga ! Działka wstępnie została podzielona geodezyjnie na 3 działki ( 700 m2 , 700 m2, 6300 m2 ) Miejscowość Mokre. Duża, ładna działka przy...

  • Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze
    1 / 5
    Szczeglino Mokre działka 7762 m2 przy drodze

    Szczeglino

    • 95 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 437/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Mokre. Mokre, mała miejscowość na trasie Koszalin - Polanów położona między Kościernicą a Szczeglinem. Do Kosza...

  • Zadbany przestronny dom z pokojami na wynajem.
    1 / 16
    Zadbany przestronny dom z pokojami na wynajem.

    Mielno

    • 1 550 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 4 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany przestronny dom-pensjonat 10 minut od morza na spokojnym osiedlu w Mielnie. 2 mieszkania, 12 pokoi na wynajem + poddasze do własnej aranżacji, garaż, PV na starych zasadach...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!

    Kiszkowo

    • 119 000 zł cena
    • 3 253 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj Swój Raj na Ziemi - Urokliwa Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się w otoczeniu natury, a kończy spokojem i ciszą wiejskiego życia. W taki...

  • Działka budowlana z MPZP Karnieszewice!
    1 / 10
    Działka budowlana z MPZP Karnieszewice!

    Karnieszewice

    • 79 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana 903 m² – Karnieszewice, MPZP, media, 79 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Piękna działka budowlana 2,5 km od morza - 35 arów
    1 / 10
    Piękna działka budowlana 2,5 km od morza - 35 arów

    Kiszkowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 491 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana blisko morza – Kiszkowo, 3491 m² Marzysz o domu w spok...