• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Koszalinem

(207)
  • Mieszkanie Mielno, Kwiatowa
    1 / 14
    Mieszkanie Mielno, Kwiatowa

    Mielno

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna oferta ! Komfortowy apartament w Mielnie, "rzut beretem" od morza i jeziora Jamno. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 pię...

  • lokal uzytkowy wolnostojacy
    1 / 7
    lokal uzytkowy wolnostojacy

    Sianów

    • 2 000 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    sprzedam lokal uzytkowy dla kazdej dzialalnosci handlowo-uslugowej i przemyslowej nieuciazliwej na dzialce inwestycyjnej o pow.2134m.wszystkie media,wysoki parter ,rok budowy 1980,...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mielno

    • 487 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo, Wiejska
    1 / 9
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo, Wiejska

    Cewlino

    • 163 020 zł cena
    • 2 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. Lokalizacja: ul. Wiejska, Cewl...

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo

    Cewlino

    • 71 460 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - Lokalizacja: ul. Wiejska, Cewl...

  • Mieszkanie Mielno, Na Mierzei
    1 / 10
    Mieszkanie Mielno, Na Mierzei

    Mielno

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczys...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 002 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od str...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 967 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-23 o pow. 44,43 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 823 615 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-34 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 4,50 m2...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, t...

  • Lokal użytkowy Niekłonice gm. Świeszyno
    1 / 9
    Lokal użytkowy Niekłonice gm. Świeszyno

    Niekłonice

    • 12 900 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dwa budynki o łącznej pow. 236,94 m2, pełniące funkcję hotelu pracowniczego na około 50 miejsc noclegowych wraz z zapleczem socjalnym, położone w Niekłonicach. Budynki po remoncie,...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-35 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 3,94 m2...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 226 397 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 780 639 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Działka inwestycyjna Mielno
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Mielno

    Mielno

    • 820 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 1 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8 ap...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 929 386 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 21 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-26 o pow. 44,71 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Działka budowlana Mielno
    1 / 3
    Działka budowlana Mielno

    Mielno

    • 185 000 zł cena
    • 1 767 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas !! W ofercie działka o powierzchni 1757 m2 położona w miejscowości Strzeżenice z Warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Opis nieruchomości: Działka w kształ...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 549 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno....