• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 700 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Apartament/studio 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 389 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej l...

  • Duży apartament/mieszkanie 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 1 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Górki

    • 238 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 549 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 981 158 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brześć Kujawski

    • 220 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 485 275 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 448 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Skarbimierz-Osiedle

    • 610 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 330 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szczyrk

    • 1 647 734 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 570 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 209 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości