• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszka...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 524 862 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04 !!!! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 582 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 295 221 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 2
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 434 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 572 425 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 578 164 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 416 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 438 256 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • 5 pokoi w Redzie do własnej aranżacji!
    1 / 15
    5 pokoi w Redzie do własnej aranżacji!

    Reda

    • 660 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielonki

    • 1 490 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 288 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 229 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Oborniki Śląskie

    • 315 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pronovo oddział dolnośląski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 250 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowy budynek, winda, hala garażowa
    1 / 7
    Nowy budynek, winda, hala garażowa

    Rumia

    • 467 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 499 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości