• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 595 036 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 751 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 3POKOJOWE MIESZKANIE| ŚWIETNA LOKALIZACJA

    Poznań

    • 680 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ŚWIETNA LOKALIZACJA | 58 m2 | 3 POKOJE | PO REMONCIE | UMEBLOWANE | DWA BALKONY | USTAWNE I PRZESTRZENNE | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER -...

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. os. Piastowskie

    Poznań » Wilda » os. Piastowskie

    • 550 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu Pelikan na os. Piastowskim w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 39...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Karpacz

    • 750 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PELKOM.PL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 695 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 415 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica Okolice Zalewu rynek pierwotny ul. Polna Drog...

    Świdnica » ul. Polna Droga

    • 537 903 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowa inwestycja nad Zalewem w Świdnicy! Prestiżowe i eleganckie osiedle - Przystań Droga Polna. Mieszkania 3- pokojowe od 58,03 m2 do 63,50 m2. Miejsce dla osób wyma...

  • Rumia, 2 pokoje, blisko SKM.
    1 / 8
    Rumia, 2 pokoje, blisko SKM.

    Rumia

    • 359 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 - pokojowe ul.Targowa 8
    1 / 16
    Mieszkanie 3 - pokojowe ul.Targowa 8

    Ełk

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM FUNKCJONALNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE w doskonałej lokalizacji !! Mieszkanie o powierzchni 55,26m2, w Ełku przy ul. Targowej 8. Trzy pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z o...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji BEZ PCC2% - z BALKONEM od DEVELOPERA
    1 / 8
    0zł prowizji BEZ PCC2% - z BALKONEM od DEVELOPERA

    Sosnowiec » Sielec

    • 248 485 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji BezPcc2%-z 2xBalkonami od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji BezPcc2%-z 2xBalkonami od Developera

    Sosnowiec » Sielec

    • 481 205 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnowskie Góry

    • 309 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji BEZ PCC2% - z Balkonem od Developera
    1 / 8
    0zł prowizji BEZ PCC2% - z Balkonem od Developera

    Sosnowiec » Sielec

    • 293 435 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje blisko Krakowa!!!! 7590 zł/ m kw!!!
    1 / 6
    4 pokoje blisko Krakowa!!!! 7590 zł/ m kw!!!

    Trzebinia

    • 532 549 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji BezPcc2%-M4 z Balkonem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji BezPcc2%-M4 z Balkonem od Developera

    Sosnowiec » Sielec

    • 394 272 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości