• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suchań

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 275 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Balkonem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Balkonem od Developera

    Gliwice

    • 578 928 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Tarczyn

    • 290 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2  SOLEC
    1 / 19
    MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2 SOLEC

    Solec

    • 800 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 7
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 434 532 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja składa...

  • ATRAKCYJNE MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE
    1 / 16
    ATRAKCYJNE MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE

    Słupsk

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Trzy pokoje z własnym ogrodem
    1 / 5
    Trzy pokoje z własnym ogrodem

    Pruszków

    • 624 274 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 299 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 620 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ogonki

    • 974 860 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Złotów

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 382 406 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska » ul. Kąpielowa

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 389 293 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter