• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 395 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Ogródkiem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Ogródkiem od Developera

    Gliwice

    • 390 511 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legnica

    • 440 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lutomiersk

    • 250 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 264 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustka

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zbąszynek

    • 489 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 3 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Tarasem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Tarasem od Developera

    Gliwice

    • 360 829 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Balkonem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Balkonem od Developera

    Gliwice

    • 284 467 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Tarasem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Tarasem od Developera

    Gliwice

    • 291 368 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • JAR 2 pokoje z ogródkiem 33,45 m2 las, cisza
    1 / 6
    JAR 2 pokoje z ogródkiem 33,45 m2 las, cisza

    Toruń

    • 351 169 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Radzymin

    • 696 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Białystok Piasta

    Białystok » Piasta

    • 499 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 4 pokojowe na 2-piętrze Osiedle Piasta ul. Piastowska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4- pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,30 m...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka na Warszawskiej Woli - Ulrychów Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 23,4 m², zlokalizowaną w sercu warszawskiej Woli, w dzielnic...

  • Mieszkanie Morąg

    Morąg

    • 280 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Morągu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na ulicy Kasprowicza, w sąsiedztwie ratusza. Mieszkanie ma 45m2 i znajduję się na 1 piętrze, składa się z dwóch po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kock

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustka

    • 460 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 292 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości