• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Świdnica

    • 379 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie os. Wimar -  3-pokojowe wysoki standard
    1 / 14
    Mieszkanie os. Wimar - 3-pokojowe wysoki standard

    Słubice

    • 599 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu
    1 / 20
    100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu

    Sopot

    • 2 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Polkowice

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 378 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Małogoszcz

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PROPERCO SP. Z O.O. SP.K
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Łomża

    • 1 249 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Suwałki

    • 820 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem
    1 / 12
    Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem

    Żarnowska

    • 345 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rybnik

    • 178 800 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem
    1 / 11
    Apartament na zamkniętym osiedlu z basenem

    Żarnowska

    • 454 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pisz

    • 491 019 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 512 732 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w inwestycji NIWA przy ul. Inwestycyjnej, na cenionym osiedlu Czarkowo w Łężycy. Mieszkanie jest usytuowane na pie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świebodzice

    • 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadowice

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grądy

    • 75 878 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ząbkach
    1 / 20
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ząbkach

    Ząbki

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego
    1 / 19
    M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 349 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z

    Daszyna

    • 150 360 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 720 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości