• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec » Sielec

    • 459 356 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostróda

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 535 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje z dużym ogrodem - Sopot
    1 / 12
    2 pokoje z dużym ogrodem - Sopot

    Sopot

    • 669 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 513 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszka...

  • Mieszkanie Katowice Dąb ul. Baildona

    Katowice » Dąb » ul. Baildona

    • 2 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia mieszkanie. Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Johna Baildona w Katowicach, w pobliżu Parku Śląskiego oraz Silesia City Ce...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 569 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piaseczno

    • 720 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam apartament w kołobrzegu
    1 / 2
    sprzedam apartament w kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 919 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    super apartament czysty nigdy nie zamieszkały 38m ,blisko morza i miasta doskonała lokalizacja w budynku lobby rowerownia i taras do opalania gotowy do wprowadzenia się wyposażo...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nowy 2pokojowy apartament Rumia Janowo! Inwestycja
    1 / 14
    Nowy 2pokojowy apartament Rumia Janowo! Inwestycja

    Rumia

    • 449 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Estate Polska
    Biuro nieruchomości

  • Trzy pokoje / Pruszków
    1 / 5
    Trzy pokoje / Pruszków

    Pruszków

    • 788 018 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 205 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-M od Developera- z Balkonem!
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-M od Developera- z Balkonem!

    Gliwice

    • 524 601 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-od Developera - Dwa Balkony!
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-od Developera - Dwa Balkony!

    Gliwice

    • 417 585 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nysa

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-M od Developera- z Balkonem!
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-M od Developera- z Balkonem!

    Gliwice

    • 631 477 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kameralny i spokojny Dolny Sopot
    1 / 17
    Kameralny i spokojny Dolny Sopot

    Sopot » Dolny Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom & House
    Biuro nieruchomości