• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis Do sprzedania słoneczne, jasne mieszkanie o pow. 58,46 m2. Zlokalizowany w centrum Wadowic, z widokiem na góry. Mieszkanie bardzo zadbane - 2 lata temu odświeżone....

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 119 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powie...

  • Śródmieście, ul. Słowackiego, M3, 46,50 m2, balkon, winda
    1 / 14
    Śródmieście, ul. Słowackiego, M3, 46,50 m2, balkon, winda

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 położone na 10 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego z pięknym widokiem na panoramę miasta. Składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustka

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 55 m2 I piętro Radom ul Sandomierska

    Radom » ul. Sandomierska

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 55 m2 (trzy pokoje, pierwsze piętro) czteropiętrowy blok przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie:-powierzchnia 55...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mikołajki

    • 365 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 629 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘNA TYLKO U NAS !IDEALNE MIEJCE DO ZAMIESZKANIA LUB POD INWESTYCJĘ !MIESZKANIE:usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2, na którą składają się:- salon z wyjśc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryn

    • 355 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mrowiny ul.

    Mrowiny

    • 215 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Czy znudził Cię zgiełk głośnego, zatłoczonego miasta?Omega Estate proponuje do zakup mieszkanie z garażem i ogródkiem w Mrowinach, 2km od Żarowa.Na 38,6m2 składa się:- Osobna kuchn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, Pełne umeblowan...

  • Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,
    1 / 12
    Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,

    Świętoszów

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na I...

  • NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W STYLU LOFTOWYM Z BALKONEM I MIEJSCEM POST...

    Poznań

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W STYLU LOFTOWYM Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I BALKONEM | GÓRCZYN | UL. KRAUTHOFERA | 32 m2 | ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [u...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Malachitowa

    Kraków » Podgórze » ul. Malachitowa

    • 999 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie urządzane dla siebie ! Wykonane z materiałów wysokiej klasy , na podłogach piękna dębowa podłoga , w łazience duża kabina prysznicowa oraz wanna , meble w...

  • Apartament z msc. postojowym, basenem. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 658 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze, trzy pi...

  • Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu
    Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 499 086 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Fajna kawalerka na Zamłyniu z balkonem.
    1 / 13
    Fajna kawalerka na Zamłyniu z balkonem.

    Radom

    • 285 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Przeskok na osiedlu Zamłynie. Składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki z WC i...

  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Samo centrum, ul. Jasna 8, ciche, kamienica, 98 m²

    Warszawa

    • 2 600 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 26 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy. Pomiędzy stacjami metra "Centrum" i "Świętokrzyska". Wszędzie blisko spacerem lub komunikacją miejską.  W najbliższej okolicy znajd...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze Duchackie ul. Polonij...

    Kraków » Podgórze » ul. Polonijna

    • 699 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Polonijnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...