• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Piętro + Poddasze  - 147m2. Ogród
    Piętro + Poddasze - 147m2. Ogród

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Bytomska

    Siemianowice Śląskie » Michałkowice » szosa Bytomska

    • 119 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Siemianowice Śląskie, Michałkowice, ul. Bytomska Oferujemy do sprzedania kawalerkę zlokalizowaną w Siemianowicach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • Sprzedam mieszkanie 57 m2, Oś. Łokietka - Nowe

    Radomsko » ul. Władysława Łokietka

    • 439 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 57 m2 + 3m2 piwnica Mieszkanie znajduje się na I piętrze ostatniego wybudowanego bloku 10 C w Radomsku Oś. Łokietka&n...

  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu dwupiętrowym

    Skalbmierz

    • 25 200 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości Anny Zawiły Grzegorz Zalizowski sprzeda udział wynoszący 1/3 w prawie własności nieruchomości położonej w Skalbmierzu przy ulicy 5 Sierpnia 39/2 (gm. Skalbmie...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Marki

    • 999 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 682 374 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w p...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 29,31 m2 usytuowane na poziomie parteru w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 375 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Lublin - 2 pokoje blisko Uniwersytety Medycznego

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 370 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Opis mieszkania: - piętro 10/10- powierzchnia mieszkania:...

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 965 640 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w...

  • Na sprzedaż dwupokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 653 376 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w pr...

  • Kawalerka po generalnym remoncie centrum Wołowa

    Wołów

    • 295 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka po generalnym remoncie, 28 m2 (34 m2 po podłodze), Wołów – ul. Piłsudskiego, cegła, niska zabudowa Gotowe do zamieszkania, świeżo wykończone mieszkanie typu studio zloka...

  • Apartament SEASIDE PARK Kołobrzeg
    1 / 5
    Apartament SEASIDE PARK Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 790 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy PIĘKNY APARTAMENT w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na ulicy SUŁKOWSKIEGO o powierzchni 30 m2. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. A...

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Mieszkanie Opole ul. Nowowiejskiego

    Opole » ul. Nowowiejskiego

    • 940 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT GOTOWY DO ZAMIESZKANIA! Szanowny kliencie! Luksusowy apartament Opole/ Zaodrze Nieruchomość o powierzchni ok. 47m2 wykończona w wysokim standardzie,...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Łozy

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Łozy

    • 940 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady, liczne tereny zielo...

  • Makowskie Zacisze - apartament 5A, pow. 60,5 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 695 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bez Prowizji!!! Bez podatku PCC!!! MAKOWSKIE ZACISZE - poznaj gotową inwestycję! Już teraz możesz mieć swoje własne M, które daje poczucie wolności i niezależności. Spełnij sw...

  • Makowskie Zacisze - apartament 16B, pow. 24 m2

    Maków Podhalański » ul. Kochanowskiego

    • 276 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro