• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Opole ul. Rozmarynowa

    Opole » ul. Rozmarynowa

    • 610 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 48,22m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze III-piętrowego nowego bloku z windą w...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 659 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 612 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu dwustronne 3 pokojowe...

  • 4 pokojowe Gdynia Śródmieście Śląska 44

    Gdynia

    • 700 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni w bezpośrednim centrum Gdyni, z dostępem do komunikacji zarówno miejskiej jak też międzymiastowej - 15 minut do Dworca Gd...

  • Mieszkanie Biskupiec ul. Aleja Broni

    Biskupiec » al. Aleja Generała Broni Stanisława Maczka

    • 340 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w miejscowości Biskupiec. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym pr...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 129 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu piękną kawalerkę w Centrum! Mieszkanie idealne pod inwestycje! Lokal ze względu na małą powierzchnię ma status lokalu niemieszkalnego. Na pow...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 283 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w Świebodzicach - Osiedle Sudeckie! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wejściem...

  • Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam serdecznie do obejrzenia mieszkania na Białołęce. Osiedle ogrodzone, wraz z monitoringiem. Budynek z cegły, ocieplony, w planach odnowienie elewacja. Lokal składa się...

  • Mieszkanie Braniewo

    Braniewo

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do odkrycia przytulnej nieruchomości o powierzchni 44,80 m2. Znajdziesz w niej trzy pokoje z odrębną kuchnią. Ta nieruchomość jest doskonałą propozycją dla tych, którzy...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Traugutta Romualda

    Będzin » ul. Traugutta

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m2, położone w bloku na 4 piętrze w w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Niski blok 4-pietrowy, po termomodernizacji, spokojna okolica, nis...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 640 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zainwestuj w nieruchomość w ścisłym centrum biznesowej i turystycznej stolicy Dolnego Śląska. Wybierz z oferty kompaktowych, funkcjonalnych mieszkań 1 i 2-pokojowych. Smart home,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 552 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem
    1 / 5
    BALTIC SUN 2 - własne apartamenty z basenem nad morzem

    Sztutowo

    • 359 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloper Jankowiak oferuje do sprzedaży apartamenty nad morzem na inwestycji BALTIC SUN 2 w Sztutowie, ulica Mierzeja Park. Do dyspozycji nabywców na ogrodzonym terenie podgrzewa...

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 473 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sławno

    • 290 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam swiezo wyremontowene mieszkanie w Kedzierzynie-Kozlu, os. Lesna,50 mkw. Blok-punktowiec,jednoklatkowy,3pokoje,1pietro,balkon,piwnica. W bliskiej okolicy miejsca parkingowe...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Suwałki

    • 165 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Bogucice
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Bogucice

    Katowice

    • 429 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,97 m², położonego na drugim piętrze , trzypiętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Boguci...

  • Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking
    1 / 16
    Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking

    Ząbki

    • 1 149 999 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni...