• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 450 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Goleniów, cztery pokoje 87 m2 w otulinie lasu.

    Goleniów » ul. Matejki

    • 739 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

      Goleniów mieszkanie czteropokojowe usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Matejki. Lokal o powierzchni 87 m2 usytuowany na trzecim piętrze.  Budynek&n...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 425 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicach Centrum Żarowa Mieszkanie o powierzchni 103m2 , usytuowane na I piętrze kamienicy w Żarowie. Na powierzchnię m...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo gen. Stan...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo gen. Stanisława Maczka

    • 678 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda gen. Maczka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sarbinowo

    • 1 134 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Radom

    Radom

    • 373 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    **Oferta sprzedaży mieszkania - 42 m, -Radom ul.Mariacka3/5/7 Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m, zlokalizowane blis...

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 630 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wadowice ul. Mickiewicza - Mieszkanie w niedużej odległości od sklepu STOP, przedszkola oraz ścisłego centrum. Mieszkanie urządzone ze smakiem gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 4 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia lokal mieszkalny znajdujący się w wolnostojącym budynku dla 10 - 12 osób. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, dużego holu, łazienki, toalety i kuchni. Mieszkanie w...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Bartosza Głowackiego

    Tarnów » ul. Głowackiego

    • 330 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Tarnowie, ul. Głowackiego 10-14 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania w wieżowcu zlokalizowanym w Tarnowie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 379 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 743 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !
    1 / 15
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !

    Dziwnówek

    • 1 345 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM I MALOWNICZYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! ! Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 38,60 m2 zlokalizowany na poziomie IX piętra w...

  • Sprzedam 3-pokoje, 5 piętro, co miejskie
    1 / 2
    Sprzedam 3-pokoje, 5 piętro, co miejskie

    Gliwice

    • 499 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, ustawnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci. Mieszkanie ok 10 la...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza ul. Aleja Zygmunta Krasińs...

    Kraków » Krowodrza » ul. Krasińskiego

    • 845 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE DWUPOKOJOWE REJON KINA KIJÓW!!! położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą, w samym sercu Krakowa, 10 minut piechotą do Rynku Głównego, Bulwarów nad...

  • Mieszkanie Opole ul. Rozmarynowa

    Opole » ul. Rozmarynowa

    • 610 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 48,22m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze III-piętrowego nowego bloku z windą w...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 659 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości