• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 549)
  • Mieszkanie Malczyce ul. Adama Mickiewicza

    Malczyce » ul. Mickiewicza

    • 420 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie położony w Kamienicy na I piętrze o powierzchni 84,33 m2 składający się z 3 Pokoi, Kuchni, Przedpokoju, Łazienki, Piwnicy, Strychu, 2 budynk...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Lawendowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Lawendowa

    • 1 165 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane  na Starym Mieście. - lokalizacja w samym centrum miasta,- jedno mieszkanie na piętrze- unikalny widok z okien,- ekspozycja dwustronn...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka ul. Cechowa

    Kraków » Podgórze » ul. Cechowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    DLA INWESTORA TRZY MIESZKANIA NA JEDNEJ KW!!! parter, nadaje się na prowadzenie biura/lokali na wynajem, jest możliwość dostosowania lokalu pod trzy niezależne mieszkania (jedna...

  • Dwa pokoje, własna aranżacja - 4 piętro bez windy.

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembowskiego

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie przy ul. Edwarda Dembowskiego prezentujemy 31  stycznia od 18:00 do 20:00. Do sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji na warszawskim Ursynowie , przy ul....

  • Mieszkanie Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 268 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,7 m, znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Sygietyńskiego 7. Nieruchomość idealna do przystosowania dla osób niepełnosprawnych, z m...

  • Piękne bezczynszowe mieszkanie Bychawa

    Bychawa » ul. Partyzantów

    • 359 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 50 m2Mieszkanie jest bezczynszowe, z własnym ogrzewaniem (kocioł na pellet w piwnicy).Zaletą tego rozwiązania jest to, że pła...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 345 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Zamienie się na mieszkanie

    Marki

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamienie się na mieszkanie albo inna nieruchomości o podobnym metrażu w Warszawie w cichej okolicy, najchętniej Bialoleki bądź pod Warszawa również w cichej okolicy. Mieszkanie jes...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Lipska

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 850 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Stryjewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ** Została przegłosowana uchwała, na mocy której w 2025 roku zostanie wybudowana winda w budynku **LOKALIZACJA:Stogi to dzielnica Gdańska, położona na wschodzie miasta, znana ze sw...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jarowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jarowa

    • 2 349 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części miasta? Mieszkania, a tak naprawdę dwóch mieszkań obok siebie? Ta oferta jest dla Ciebie! A może jesteś inwestorem? Nie przegap...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 675 620 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkow...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Wesoła

    Gdańsk » Siedlce » ul. Wesoła

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Ustawne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej  73,48 m2. Składa się z:-salonu- przedpokoju- sypialni- sypialni- łazienki- kuchni- strych - piwnica  ...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 593 280 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 033 560 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 090 540 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 746 240 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Wyjątkowa inwestycja na Riwierze Tureckiej!!!

    Pniewy

    • 1 166 770 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentowany kompleks zlokalizowany jest w miejscowości Oba, prestiżowej dzielnicy nadmorskiego kurortu Alanyi. Miejscowość ta położona jest w północnej części Turcji, u wybrzeży M...

  • KAWALERKA INWESTYCYJNA Z KLIMATYZACJĄ, CENTRUM

    Szczecin » ul. Żółkiewskiego

    • 349 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę w samym centrum miasta, która jest idealną inwestycją pod wynajem dla studentów lub jako pierwsze mieszkanie.Nieruchomość:- 31,72 mkw- pr...