• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 549)
  • Mieszkanie Zabrze ul. Grunwaldzka

    Zabrze » ul. Grunwaldzka

    • 530 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m, usytuowane w doskonałej lokalizacji w Zabrzu...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry ul. gen. Władysława Andersa

    Tarnowskie Góry » ul. Andersa

    • 280 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40m2 zlokalizowane w Tarnowskich Górach, przy ulicy gen. Władysława Andersa. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Piwna

    Gliwice » ul. Piwna

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie z najemcą o powierzchni 80,38m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Piwnej. Mieszkanie pracuje i zarabia. Składa się z 4 pokoi, niewielki...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 185 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka. Mies...

  • Sprzedam mieszkanie - Kraków Podgórze, Okólna
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie - Kraków Podgórze, Okólna

    Kraków

    • 669 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką pły...

  • Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam
    1 / 9
    Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam

    Kłodawa

    • 199 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Przepiękne krajobrazy, w dali...

  • Sprzedaż mieszkania

    Sokołów Podlaski

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Typ oferty:mieszkanie na sprzedaż Cena:350000 Rynek:pierwotny Dostępne:do uzgodnienia Forma własności:własność, księga wieczysta Charakterystyka mieszkania:48,20m², 2 pokoje,...

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 298 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Żarowie! [i]Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę.[/i] Na powierzchnię mieszkania składa...

  • Sprzedam mieszkanie 37 mkw wroclaw -brochow ul pionierow
    Sprzedam mieszkanie 37 mkw wroclaw -brochow ul pionierow

    Wrocław

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 37 mkw we Wrocławiu -Brochowie ul pionierów. Mieszkanie do remontu 1 pokojowe plus kuchnia plus balkon plus piwnica powierzchnia mieszkania 35.6 mkw razem z bal...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 254 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz atrakcyjnie ulokowanego mieszkania do własnej aranżacji?Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość posadowioną na drugim, niewysokim piętrze trzypiętrowej kamienicy...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania? To zdecydowanie spełnia ten warunek!Omega Estate prezentuje jasne, przytulne mieszkanie w pobliżu parku i centrum przesiadkowego w Świdnicy z możliw...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz nieruchomości idealnej pod wynajem krótkoterminowy? A może po prostu kochasz świdnicki Rynek?Omega Estate prezentuje wyremontowane mieszkanie w eleganckiej kamienicy w samy...

  • Mieszkanie Ziębice ul.

    Ziębice

    • 139 999 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz niewielkiego mieszkania w malowniczej miejscowości?Omega Estate proponuję gotową do zamieszkania nieruchomość posadowioną na II piętrze w CENTRUM miasteczka. Na 25,5 m² skł...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    TYLKO U NAS! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m² na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji ŻURAWIE w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego Popi...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Górka Narodowa ul. Adama Marc...

    Kraków » Krowodrza » ul. Marczyńskiego

    • 925 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Marczyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Dzierzgoń ul. Osiedle Im. Władysława Jagiełły

    Dzierzgoń » os. Osiedle im. Heleny i Władysława Śliwowskich

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w Dzierzgoniu, położone na osiedlu Władysława Jagiełły. To idealne rozwiązanie dla rodzin, par lub osób szukających przes...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Piltza

    Kraków » Podgórze » ul. Piltza

    • 1 044 120 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RUCZAJ nowe 3 pokojowe , wykończone i wyposażone ponad 62 m2 w budynku z 2024 nowoczesne meble na wymiar oraz sprzęt AGD wysokiej klasy i klimatyzacją. Pokój z aneksem kuchennym i...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi

    Łomnica

    • 53 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypiec w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodząc...