• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 549)
  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 297 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko cywilizacji?Biuro Omega Estate ma przyjemność zaproponować mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany układu...

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Olsza ul. Fiołkowa

    Kraków » ul. Fiołkowa

    • 829 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wejścia 3 pokojowe wolne od zaraz . Wyremontowane mieszkanie przestronne ,składające się z 2 pokoi zamkniętych , salonu z aneksem kuchennym , łazienki oraz przedpokoj...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu apartament w pełni umeblowany i wyposażony w centrum W-wy (Nowe Miasto). Wysoki standard wykończenia w nowoczesnym budynku z ochroną i monitoringiem. Na dachu budy...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marynarki Polskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Marynarki Polskiej

    • 760 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    IDEALNA INWESTYCJA!1 min do tramwaju, 5 min do SKM-ki, 20 min spacerem na Politechnikę!OKOLICA:Budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym...

  • Mieszkanie Katowice ul. Obroki

    Katowice » ul. Obroki

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ul. Obroki w Katowicach na osiedlu Witosa. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych sypia...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 12
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 319 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m², z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny. To idylliczne miejsce cechuje się bliskością n...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. św. Tomasza

    Kraków » Stare Miasto » ul. Tomasza

    • 2 800 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 35 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W BLISKIM SĄSIEDZTWIE RYNKU GŁÓWNEGO PRAWIE 80 M2 PO GENERALNYM REMONCIE .w POBLIŻU UL.TOMASZA Przedpokój , garderoba , łazienka , pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z łazi...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,
    1 / 12
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,

    Poznań

    • 810 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mickiewicza na Jeżycach w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze klimatycznej kamienicy, która przeszła gr...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, KAZIMIERZ ul. Dajwór

    Kraków » Stare Miasto » ul. Dajwór

    • 1 400 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KAZIMIERZ ok 90 m2 w kameralnej kamienicy z monitoringiem. Trzy niezależne pokoje , kuchnia , łazienka z wc, przedpokój, spiżarka, duży balkon, piwnica oraz udział 25 % w strychu....

  • Mieszkanie Sosnowiec Sielec

    Sosnowiec » Sielec

    • 469 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Jeśli szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję mieszkanie własnościowe, położone na 4 piętrze w...

  • Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje

    Zamość

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, Orzeszkowej 13/25 Lokalizacj...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Koszalin

    • 225 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum

    Tarnów » ul. Krakowska

    • 360 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!Cena: 360 000 zł. Oferta na wyłączność.Lokalizacja: Tarnów, ul. KrakowskaPowierzchnia: 44 m²Piętro: 2/4Oferujemy przytulne mie...

  • Przestronne mieszkanie, Mistrzejowice.

    Kraków » Mistrzejowice » os. Osiedle Piastów

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem.Pełna własność-Księga Wieczysta.LOKALIZACJA:Osiedle Piastów to doskonale skomunikowana okolica. 2 minuty spacerem do...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 640 539 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie z największym i najbardziej przestronnym salonem w całym budynku, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73.71 mkw. Zakończenie inwestycji nastą...

  • Jastrzębia Góra 3 pok. basen sauna
    Jastrzębia Góra 3 pok. basen sauna

    Jastrzębia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz

    Kraków

    • 890 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Nowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...