• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | DO WEJŚCIA | ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA GRABÓWEK | Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Morskiej. Powierzchnia: 46,52 m2...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Rybaki Górne

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Rybaki Górne

    • 949 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    • Wysokie sufity - ponad 3 metry • Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej • Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej • Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańsk...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Koziorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Koziorożca

    • 896 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złoty...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Sojowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Sojowa

    • 859 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dla rodziny! Gotowe do wprowadzenia! 5 min  spacerem do Szkoły Podstawowej 45! 2 min do Żłobka! 2 min do Przedszkola! 2 min spacerem do przystanku Trolejbusowego! LOKALI...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Lawendowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Lawendowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 23 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowa inwestycja pod najem krótkoterminowy.Mieszkanie aktualnie jest w pełni umeblowane, zdjęcia wkrótceZapraszamy do naszego biura, gdzie dostępna jest wyjątkowa oferta!Mamy przy...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od u...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 659 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!(MOŻLIWOŚĆ WYODRĘBNIENIA LOKALU) LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Goszczyńskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska , z d...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 669 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!  Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, bardzo słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu wśród zieleni. Jeśli s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Tartaczna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Tartaczna

    • 900 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PRESTIŻOWY APARTAMENT INWESTYCYJNY W ZREWITALIZOWANEJ KAMIENICY - GDAŃSK STARE MIASTOKUPISZ BEZ PROWIZJI!Mieszakanie 2 pokojowe klasy premium w jednej z najbardziej pożądanych loka...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 1 020 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Komfort, widok na morze i nowoczesne osiedle - idealne miejsce do życia w Gdańsku Letnicy!Szukasz mieszkania blisko morza, z pięknym widokiem i wygodnym dostępem do wszystkiego, co...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Władysława Jagiełły

    Gdańsk » ul. Władysława Jagiełły

    • 570 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Zielony Południk powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, abyś wygodnie i szybko mógł dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Po...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 760 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Zielony Południk powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, abyś wygodnie i szybko mógł dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Po...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 749 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, w...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kmdr. Bolesława Romanowskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Romanowskiego

    • 569 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie z dużymi oknami w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Pogórze! MIESZKANIENa sprzedaż oferujemy jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Nad Stawem

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Nad Stawem

    • 1 680 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej kamien...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Śródmieście, Mostek
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Śródmieście, Mostek

    Gdańsk

    • 534 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania gotowe do odbioru w Gdańsku Śródmieście ul. Mostek nad Motławą: -1,2,3 pokojowe - Stan deweloperski - Każde z oferowanych z oferowanych mieszkań ( lokali użytkowych)...

  • Garnizon- Apartament z komórką i halą garażową

    Gdańsk

    • 890 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Banino ul. Jeziorna

    Banino » ul. Jeziorna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowoczesny skrajny szereg w miejscowości Banino o całkowitej powierzchni 90 m², z powierzchnią użytkową wynoszącą 69,32 m². Zadbany, gotowy do zamieszkania, w...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Hausbrandta

    Gdańsk » ul. Hausbrandta

    • 1 050 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne (ekspozycja południowy zachód), ustawne, rozkładowe i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 75,11 m2...