• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 815 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Siedlce, ul. Malczewskiego Gotowiec inwestycyjny - aktualnie wynajmowane, generujące stały dochód! Szczegóły nieruchomości:Pow...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 399 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PRESTIŻOWA LOKALIZACJA, OGROMNE MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNE! LOKALIZACJA:Ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana za tętniące serce miasta. Znajduje si...

  • Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, 2 miejsca w hali
    1 / 5
    Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, 2 miejsca w hali

    Gdańsk

    • 1 400 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej | Gdańsk Chełm Opis oferty Na sprze...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Walecznych

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Walecznych

    • 829 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, ciche, rozkładowe, ustawne, wykończone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe (istnieje możliwość wydzielenia 3. pokoju) mieszkanie w Gdańsku (d...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 3 950 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad  Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spic...

  • Mieszkanie 38 m²przy Motławie  idealne pod wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie 38 m²przy Motławie idealne pod wynajem

    Gdańsk

    • 640 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 38 m² przy Motławie – 2 pokoje, idealne pod wynajem | Gdańsk – Śródmieście Lokalizacja: Gdańsk, Śródmieście – 160 m od Mostu Stągiewnego, 50 m od deptaka na...

  • Komfortowe mieszkanie na 9 piętrze z balkonem
    1 / 9
    Komfortowe mieszkanie na 9 piętrze z balkonem

    Gdańsk

    • 900 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Gdańsk Zaspa – 2-pokojowe mieszkanie 50,3 m² | balkon | komórka lokatorska | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 50,3 m², położone na 9. piętrze w...

  • Mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską
    1 / 8
    Mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską

    Gdańsk

    • 600 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i komórką lokatorską – Gdańsk Zakoniczyn, ul. Konstantego Bergiela Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, w pełni wyposażone mieszkan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę

    Gdańsk

    • 560 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę – Gdańsk, ul. Mostek 4 – inwestycja Portovo Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 1. piętr...

  • 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku

    Gdańsk

    • 499 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk-Południe, ul. Andrzeja Grubby Powierzchnia mieszkania: 39,37 m² Piętro: 1 z 3 (niska zabudowa) Stan: do zamieszkania, bez nak...

  • Mieszkanie do własnej aranżacji -3 pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie do własnej aranżacji -3 pokoje

    Gdańsk

    • 629 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m² | 3 pokoje | balkon | piwnica Powierzchnia: 61,27 m² Piętro: 1 z 4 Opis...

  • Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego

    Pogórze

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | 2 POKOJE | SALON Z WYJŚCIEM NA DUŻY BALKON | CICHA OKOLICA | POGÓRZE | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kolendrowa

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | PO REMONCIE | SŁONECZNE | 3 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | DĄBROWA | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Gdyni - Dąbrowa. Okolica charakteryz...

  • Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!
    1 / 12
    Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 1 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 23 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska – Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jedny...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze, ul. Piastowska
    1 / 9
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze, ul. Piastowska

    Gdańsk

    • 564 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż – Przymorze Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe, zlokaliz...

  • Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy

    Gdańsk

    • 1 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Oliwie Lokalizacja: Prezentujemy na...

  • Elgancki Apartmanet w Albatross Towers
    1 / 7
    Elgancki Apartmanet w Albatross Towers

    Gdańsk

    • 729 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Pi...

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy
    1 / 5
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy

    Gdańsk

    • 645 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mie...

  • 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym

    Gdańsk

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym – Gdańsk Ujeścisko Lokalizacja: Gdańsk, dzielnica Ujeścisko Piętro: parter / 4 Powierzchnia: 66,17 m² Liczba pokoi: 3 Ogrz...

  • Mieszkanie Mechelinki ul. Do Morza

    Mechelinki » ul. Do Morza

    • 1 399 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowa, przestronna i komfortowa nieruchomość z ogrodem, z ekspozycją południowo - zachodnią, wykonana zgodnie z projektem profesjonalnego biura przy użyciu wysokiej jakości...