• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 899 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane!!MIESZKANIE:Jasne, dwustronne, usta...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 717 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (Działki Leśne). W jego skład wchodzą:- salon- pokój- duża kuchnia z oddzielną...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie | 47,17 m² | Garnizon, Gdańsk Wrzeszcz | w trakcie wykończeniaLOKALIZACJANieruchomość położona jest na prestiżowym osiedlu Garnizon w dzielnicy Gdańsk Wrzeszc...

  • Nowe wykończone mieszkanie przy lesie
    Nowe wykończone mieszkanie przy lesie

    Rumia

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 463 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZCZYNSZOWE. NIETYPOWY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - możliwość zmiany. Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Gdyni Obłużu, blisko marketu Kaufland. Obecnie przebudo...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hilarego Koprowskiego

    Gdańsk » ul. Koprowskiego

    • 830 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie w sercu nowoczesnego osiedla - idealne dla Ciebie!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Połud...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Nasypowa

    Gdynia » Oksywie » ul. Nasypowa

    • 719 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE Z 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI W HALI GARAŻOWEJŁĄCZNA CENA NIERUCHOMOŚCI TO 819.000 zł LOKALIZACJANieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Gdy...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Angielska Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Angielska Grobla

    • 1 049 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami, zaledwie 200 m od Motławy!Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny!TYLKO...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do własnej aranżacji Śródmieście!
    1 / 9
    Mieszkanie do własnej aranżacji Śródmieście!

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji w Gdańsku – Śródmieście, ul. Angielska Grobla Proponujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mariana Smoluchowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Smoluchowskiego

    • 945 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska-  Aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna pro...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 16 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 88,89 m2. W jego skład wchodzą:...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 2 099 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 25 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji - wyjątkowa lokalizacja nad Motławą!Oferuję na sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne o powierzchni ok. 42 m² każdy, zlokalizowane w nowoczesnym...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 750 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 19 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie na 12 piętrze dla osób ceniących komfort i piękne widoki.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku Letnicy. O...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 899 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT PRZY MOTŁAWIE - INWESTYCJA NADMOTŁAWIE !ŚWIETNA INWESTYCJA - BLISKO STAREGO MIASTA - WYSOKI STANDARD !!APARTAMENT: Na sprzedaż w pełni wyposażony, elegancki apart...

  • Przymorze- Jagiellońska 30/Mieszkanie 38 mkw

    Gdańsk

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 1 199 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 14 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Pięknie położone osiedle w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Leśna otulina gwarantuje mieszkańcom maksimum prywatności i pozwala cieszyć się n...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Piwna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Piwna

    • 1 135 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 25 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Piwnej, w samym sercu Starego Miasta. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od największych atrakcji gdańskiej Starówki - ul. Długiej i Neptun...

  • Sprzedam mieszkanie Denhoffa

    Gdynia

    • 420 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w Gdyni na ulicy Denhoffa wspaniała lokalizacja bardzo blisko morza. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu. Budynek z zewnątrz jest ocieplony i odnowiony wokoło znaj...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 099 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 24 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Twój nadmorski azyl tylko 15 km od Centrum Gdańska!Raj dla miłośników natury - działająca inwestycja z oceną na Booking 9.9!- BEZ PCC-MIESZKANIE:Komfortowy, 2-pokojowy wykończony p...

  • Komfortowe mieszkanie z dużym ogródkiem i piwnicą
    1 / 9
    Komfortowe mieszkanie z dużym ogródkiem i piwnicą

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,22 m² z przynależną piwnicą o powierzchni 3 m² oraz dużym ogródkiem (114 m²), usytuowanym na podwyższeniu...