• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 199)
  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 498 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,30 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. J. Dąbrowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Dąbrowskiego

    • 6 090 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: okal biurowy o pow.77,10 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 240 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna do 7 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal biurowy Warszawa Mokotów
    Lokal biurowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 8 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 121,82 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Powierzchnia w...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 755 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja Ni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 524 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.29 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 402 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.28 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 989 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 4 045 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.37,80 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 281 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 187 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja N...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 7 898 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 65 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 250 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 19 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 521 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 10 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...