• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 225)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 4000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do uz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Wola

    Warszawa

    • 1 722 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 21 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,42 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza , w pobl...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 948 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, Sąd R...

  • ⭐⭐⭐⭐ SUPER 95 m OPEN SPACE, WSZYSTKO W CENIE !!!⭐⭐
    1 / 7
    ⭐⭐⭐⭐ SUPER 95 m OPEN SPACE, WSZYSTKO W CENIE !!!⭐⭐

    Warszawa

    • 6 460 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 95 m2. Biurowiec położony w strategicznym miejscu dzielnicy Włochy. Doskonale skomunikowany z miastem. W pobliżu lini...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 756 € cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Klimatyczne biuro 64 m - "Eko Park" - Polecam

    Warszawa » Mokotów

    • 1 530 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny słoneczny lokal użytkowy, do zagospodarowania na biuro lub usługi. Idealny na biuro notarialne lub adwokackie.Lokal składa się z dużego pomieszczenia, w którym...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 229 € cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Wojciechowskiego
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Wojciechowski...

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m², położony w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa przy ul. Wojciechowskiego. Lokal znajduje się na wygodnym półpiętr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 22 614 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, do wynajęcia bardzo uniwersalna powierzchnia biurowa. Oferowany moduł biurowo usługowy 423 mkw., ma dostęp również do wind towarowych. Dostępne są również...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 24 600 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Mokotów, rejon Galerii Mokotów. Do wynajęcia na parterze budynku biurowego o powierzchnia 322 mkw., po klubie fitness. Duże witryny od strony ulicy oraz wejście...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 103 904 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater . W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , CH Złote T...

  • Lokal użytkowy Łomianki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łomianki

    Łomianki

    • 12 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończe...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska

    Warszawa

    • 14 145 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 8 964 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowy o pow. użytkowej 1300,89 m2 (o pow. całkowitej 1578,02 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1087 m2 , przy ul. Łopuszańskiej w dzielnicy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 1 698 441 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 922 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 122,19 m2 , zlokalizowany na parterze budynku usytuowanego przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo . W pobliżu przystanki autobusowe. Na powier...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 3 758 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 32 m2 usytuowany na 4 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklep...

  • Magazyn 250 m2 Bartycka róg Czerniakowskiej!!!
    Magazyn 250 m2 Bartycka róg Czerniakowskiej!!!

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Wynajmę magazyn Warszawa, Bartycka 116 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa przy ulicy Barty...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 40 250 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Grzybowska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 3 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: 3850 PLN miesięcznie za biuro dla 3 osób Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu Wszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do n...

  • Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie
    1 / 4
    Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie

    Warszawa

    • 9 250 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 13 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie – idealny na biznes z potencjałem wzrostu! Prezent...