• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Piastowem

(4 225)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 905 € cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.685 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 67 609 € cena
    • 2 877 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 2877 m2,na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 13 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 17 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 125 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 50 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 59 400 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 27 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w OKOLICACH ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 958 € cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 66,08 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 656 € cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 607 € cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Do wynajęcia: magazyn o pow. 160,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. D...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 139 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 253 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 975 € cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.175 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 10 950 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    O LOKALU - IDEALNE NA KANCELARIĘ, BIURO LUB GABINETY Szukasz przestrzeni, która łączy w sobie prestiż z absolutną ciszą? Prezentujemy wyjątkowy lokal o powierzchni 94,52 m², położ...

  • Super BIURO 142m2, Śródmieście, Pl. Konstytucji
    1 / 16
    Super BIURO 142m2, Śródmieście, Pl. Konstytucji

    Warszawa

    • 16 053 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 142 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmie...

  • ⭐⭐⭐⭐ SUPER Lokal 114m2, Pl. Konstytucji ⭐⭐⭐⭐
    ⭐⭐⭐⭐ SUPER Lokal 114m2, Pl. Konstytucji ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 11 747 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 114 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmie...

  • wynajmę samodzielny obiekt super lokalizacja W-wa Włochy
    1 / 4
    wynajmę samodzielny obiekt super lokalizacja W-wa Włochy

    Warszawa

    • 17 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę 250m2+biuro 80m2 blisko stacji PKP Warszawa Włochy,dojazd drogą asfaltową,tylko busami,wąska droga dojazdowa dla tira,teren ogrodzony,hala wysoka 4 m,wszystkie media b...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 28 200 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro klasy premium na 4. piętrze w rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 489,16 m² netto/ 531 m² brutto. Piętro: 4 piętro (winda ) Atuty: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ochota Ochota,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 8 974 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 113 m² netto (117 m² brutto), położone w prestiżowej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim. Zasada jest prosta: wnosisz ko...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 34 560 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na 1. piętrze w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 566,66 m² netto / 602,86 m² brutto Piętro: 1 piętro  ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINE...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście, Sapieżyńska

    Warszawa

    • 78 540 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      Adres: ul. Sapieżyńska 10A, Śródmieście  Wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w obrębie Nowego Miasta w odległości około 300 m od Sądu Najwyższego.  Najbliższe st...