• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 2 967 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 7 600 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy o metrażu 145,21 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze, ma dostęp do windy towarowej. Bardzo wysokie okna dobrze doświetlają lokal. Idealny na szwalnie,...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 300 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 70 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Pepper House !!!GDYNIA ALTORIA - GOTOWY PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KAWIARNIA Z BAWIALNIĄ Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m², w...

  • Lokal Gościcino ul. Grabowa

    Gościcino » ul. Grabowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Nieruchomość z potencjałem usługowym + zapleczem mieszkalnymSzukasz miejsca, w którym możesz prowadzić działalność gospodarczą i jednocześnie mieć z...

  • Lokal Strzebielino ul. Stanisława Witkacego

    Strzebielino » ul. Witkacego

    • 2 190 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 1 975 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowa o powierzchni 1,06 ha zabudowanej dwiema halami produkcyjno-magazynowymi oraz budynkiem prod...

  • Lokal Bydgoszcz Śródmieście ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA W PEPPER HOUSE!45 M2 Lokal Usługowy CENTRUM!ATUTY:- parter!- atrakcyjna lokalizacja!- świetny dostęp do komunikacji miejskiej!- wejście od ulicy!- duża przeszklona witryna!C...

  • Lokal Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Lokal Tupadły ul. Borowikowa

    Tupadły » ul. Borowikowa

    • 2 249 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 607 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!GOTOWA INWESTYCJA NAD SAMYM MORZEM- FUNKCJONUJĄCY OŚRODEK WCZASOWY Z DWUCYFROWĄ STOPĄ ZWROTU!LOKALIZACJA:Tupadły, gm. Władysławowo- inwestycja położo...

  • Lokal Puck ul. Jaśminowa

    Puck » ul. Jaśminowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    - pensjonat wakacyjny ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wolnostojący dom jednorodzinny- lokalizacja w spokojnej części Pucka- blisko centrum handlowe - słoneczny ogród- 3km do morza- 6 pokoi,...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m² - Gdynia, ul. Gryfа PomorskiegoNa sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic G...

  • Lokal Żukowo ul.

    Żukowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna na sprzedaż - gotowy, prosperujący biznes w sercu Borów TucholskichNa sprzedaż niezwykle malowniczo położona nieruchomość z funkcjonującą i r...

  • Lokal Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 2 650 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży budynek pod działalność gastronomiczną, przy drodze krajowej nr 91 Pruszcz Gdański - TczewATUTY:-budynek po remoncie w 2021-2 kondygnacje-winda towarowa-miej...

  • Lokal Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 16 500 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia cały budynek pod działalność gastronomiczną, przy drodze krajowej  nr 91 Pruszcz Gdański  - TczewATUTY:-budynek po remoncie w 2021-2 kondygnacje-winda towaro...

  • Lokal Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 109 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty: Garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Wykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystości Brama garażowa z pilot...

  • 1 / 4
    Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 100% udziałów/nakładów w lokalu handlowo-usługowym o powierzchni 25 m², zlokalizowanym w atrakcyjnej części Wrzeszcza, przy ul. Kośc...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Ceynowy

    Chwaszczyno » ul. Ceynowy

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 365 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż hala magazynowa z częścią biurowo- socjalną i frontowym salonem ekspozycyjno- sprzedażowym + DOM!!Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji Chwaszczyno z...

  • Lokal Gdańsk Orunia, Górna ul. Dywizji Wołyńskiej

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Dywizji Wołyńskiej

    • 999 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 10 516 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFFER AVAILABLE ONLY AT PEPPER HOUSE!!!Unique Investment Opportunity!Restaurant space for sale on Dywizji Wołyńskiej Street.Currently operating as an Italian restaurant under the n...

  • Lokal Chłapowo ul. Jarowa

    Chłapowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomo...