• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Strzebielino ul. Stanisława Witkacego

    Strzebielino » ul. Witkacego

    • 2 190 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 1 975 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowa o powierzchni 1,06 ha zabudowanej dwiema halami produkcyjno-magazynowymi oraz budynkiem prod...

  • Lokal Bydgoszcz Czyżkówko ul. Koronowska

    Bydgoszcz » Czyżkówko » ul. Koronowska

    • 3 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !! Czyżkówko !! Obiekt Magazynowo-komercyjny z halą garażową!!ATUTY:- szybki dojazd do centrum miasta!- teren ogrodzony!- ogrzewana hala!CHARAKTERYSTYKA:Niezwykle atrakcyjny obiekt...

  • Lokal Władysławowo ul. Jarowa

    Władysławowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania?Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomoś...

  • Lokal Słupsk ul. Bolesława Chrobrego

    Słupsk » ul. Bolesława Chrobrego

    • 1 480 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 2 931 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dwa budynki na jednaj działce.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża działka z ładnym ogrodem- duży dom + obiekt gospodarczo- usługowy - garaż na 2 samochody + kolejny garaż w bryle domu- wyją...

  • Lokal Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 604 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 904 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, które...

  • Lokal Borowo ul. Długa

    Borowo » ul. Długa

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja,- spokojna i zielona okolica, sprzyjająca seniorom,- duży budynek z możliwością rozbudowy,- prz...

  • Lokal Borowo ul. Długa

    Borowo » ul. Długa

    • 2 750 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja,- spokojna i zielona okolica, sprzyjająca seniorom,- duży budynek z możliwością rozbudowy i wła...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Witolda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Witolda

    • 899 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym: nieruchomość obecnie pełni funkcję biurową; otwarty układ pomieszczeń pozwala na łatwą adaptację na przykład pod dwu...

  • Lokal Osie ul.

    Osie

    • 890 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 742 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!BUDYNEK 1200 M2 DZIAŁKA 2300 M2ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo duży metraż z potencjałem do zagospodarowania!- Bory Tucholskie!- możliwość rozbudowy!- poło...

  • Lokal Rusinowo ul. Dębowa

    Rusinowo » ul. Dębowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KOMPLEKS 6 DOMKÓW REKREACYJNYCH W RUSINOWIE K. JAROSŁAWCAATUTY:- gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu,- obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów,- pełne obłożenie w cały...

  • Lokal Gdańsk Jasień ul. Limbowa

    Gdańsk » ul. Limbowa

    • 11 000 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE Na sprzedaż obiekt położony na gdańskim Jasieniu przy ul. Limbowej!W skład nieruchomości wchodzą:- budynek biurowy- warsztat - pawilon Posadowi...

  • Lokal Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 605 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- i...

  • Lokal Żukowo ul. Gdańska

    Żukowo » ul. Gdańska

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 886 m2 powierzchnia
    • 3 977 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Funkcjonująca Restauracja razem z Hotelem za kwotę 7 500 000 + VAT!!! ATUTY:- Lokalizacja - 30 km od Gdańska- 30 km...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 270 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!Wyjątkowa inwestycja ! Do odstąpienia gotowa, dobrze prosperująca restauracja " Batumi Smak Gruzji ", ciesząca się dobrymi opiniam...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 549 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 157 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Karsin ul. Lipowa

    Karsin » ul. Lipowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 1 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonująca hala produkcyjna o powierzchni 817 m2 położona na działce 7900m2 co zapewnia dużą przestrzeń...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 341 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 27 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy na parterze nowego kilku piętrowego budynku oddanego do użytkowania.Zlokalizowany, w odległości niespełna 20 minut rowerem od centrum, 10 minut...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 341 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 27 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Włocławek rynek pierwotny ul. Królewiecka

    Włocławek » ul. Królewiecka

    • 3 840 000 zł cena
    • 7 508 m2 powierzchnia
    • 512 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ścisłe centrum Włocławka, duży kompleks trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni 7 507,90 m2, działka o powierzchni 5 128...

  • Lokal Bydgoszcz Okole ul. Grunwaldzka

    Bydgoszcz » Okole » ul. Grunwaldzka

    • 5 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY 143 M2 BLISKO CENTRUM!!ATUTY:- idealny lokal pod nie dużą produkcje lub sklep!- bardzo blisko centrum!- kilka kroków do Lidla!- bezczynszowy!CHARAKTERYSTY...