• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Królewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Królewska

    • 7 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki
    Lokal Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki

    Rawa Mazowiecka

    • 2 500 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 2 841 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    UWAGA: ZMIANA CENY DO SPRZEDAŻY (zorganizowane przedsiębiorstwo z ponad 30 letnią tradycją). STACJA KONTROLI POJAZDÓW (PODSTAWOWA) WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZTAT BLACHARSKO - LAK...

  • Warsztat samochodowy na sprzedaż!
    1 / 6
    Warsztat samochodowy na sprzedaż!

    Kalisz

    • 1 350 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny warsztat wulkanizacyjny o powierzchni 341,8m2, wybudowany w 2011 roku, zlokalizowany na dużej działce 0,1058ha w Kościelnej Wsi, w bezpośrednim s...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Ogrodowa
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Ogrodowa

    Kołobrzeg

    • 1 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOM (bliźniak) ORAZ DOMEK MIESZKALNY BLISKO CENTRUM MIASTA! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 1/2 bliźniaka oraz domku mieszkalnego blisko centrum miasta Kołobrz...

  • Lokal użytkowy Cisownica gm. Goleszów, Ustrońska
    Lokal użytkowy Cisownica gm. Goleszów, Ustrońska

    Cisownica

    • 1 190 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 328 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA!!! NOWA CENA 1.190.000 zł. Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego!!! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną ok. 2 km od Ustronia w Cisownicy, przy ulicy Us...

  • Lokal użytkowy Ustroń, Ignacego Daszyńskiego
    Lokal użytkowy Ustroń, Ignacego Daszyńskiego

    Ustroń

    • 2 500 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 3 165 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ustroń blisko Centrum - wyjątkowa nieruchomość do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NI...

  • Lokal użytkowy Ustroń, Świerkowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Ustroń, Świerkowa

    Ustroń

    • 1 990 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 4 628 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ustroń - budynek posiadający cztery kondygnacje wraz z projektem przebudowy na 12 apartamentów z miejscami parkingowymi. AKTUALNA CENA OFERTY WYNOSI - 1. 990.000 ZŁ. Oferuję do s...

  • Hala 1000 m² przy DK 801  26 km od Warszawy
    Hala 1000 m² przy DK 801 26 km od Warszawy

    Warszawice

    • 3 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 1000 m² działka ok. 3000 m² DK 801 26 km od Warszawy Oferuję na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 1000...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Lokal znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu j...

  • Gotowiec inwestycyjny z najemcami
    Gotowiec inwestycyjny z najemcami

    Chorzele

    • 1 100 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 10 683 € cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel] , mail:...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 4 891 € cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 17 323 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 260m 2 i pow. brutto 300m 2 usytuowany na IV piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 5 599 € cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 3 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 4

• 1 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 25 493 € cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1711 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3

• 5 200 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3-4 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

• 12 522 € cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....