• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 020 € cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.941 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel] , mail:...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 5 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3

• 5 200 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa-Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3

• 5 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 9 200 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro o pow. 1331 m2 na 6 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 1 / 3

• 5 200 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3-4 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Zgłobień

    Zgłobień

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m , idealnie nadający się pod każdą działalność gospodarczą, handlową, usługową, biurową czy medyczną. Lokal znajduje się w samym centr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 14 553 € cena
    • 588 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 588 m2, na warszawskiej Woli, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 11 651 € cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 529,61m2 na 8 piętrze budynku biurowego, w okolicach ul. Towarowej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

• 20 220 € cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 818 m2, na warszawskiej Woli, na 9 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 2 277 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.45,54 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 779 € cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.268,80 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], ma...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 18 015 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 270m 2 i pow. brutto 312m 2 usytuowany na II piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 21 865 € cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1017 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], ma...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 16 209 € cena
    • 839 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 839 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 16 727 € cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.778 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 5 431 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.82,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 11 449 € cena
    • 532 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.532,55 m2 na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel],...

  • Lokal Starachowice ul. Iłżecka

    Starachowice » ul. Iłżecka

    • 390 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 725 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy lub mieszkalny z dużym potencjałem, położony przy ul. Iłżeckiej w dzielnicy Wierzbnik w Starachowicach. Nieruchomość o powierzchni 58,2 m² znajduje się n...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 7 160 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 118m 2 i pow. brutto 124m 2 usytuowany na parterze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia....